Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 08, 11:31

Paula pristato skausmu persmelktą kūrinį ir karo baisumus parodantį vaizdo klipą

Jaunosios kartos atlikėja ir muzikos kūrėja Paula Valentaitė šiandien pristato emocijų kupiną kūrinį „Enemies“ (liet. Priešai), kuriame atlikėja apdainavo karo baisumus. Šį kūrinį iliustruoja ir specialiai sukurtas vaizdo klipas, kuriame atskleidžiama priešų daroma žala ir baisumai Ukrainos žmonėms ir miestams.
Paula
Paula / Asmeninio archyvo nuotr.

Pasak jaunosios kūrėjos, šis kūrinys gimė iš baimės bei nerimo, su kuriuo negalime susitaikyti nuo pirmosios karo dienos.

„Kai mintys buvo užvaldytos baimės, nerimo ir negalėjimo susitaikyti su tuo, kad pasaulyje įmanomas toks blogis, pradėjau kurti, tai buvo viena iš tų dainų, kuri atsirado akimirksniu, melodija ir žodžiai patys susidėliojo. Tai visiškai tikra emocija, neužglaistyta, persmelkta skausmo ir realybės, kurioje dabar gyvenam“, – pasakoja Paula.

VIDEO: Paula - Enemies

Šiandien pristatydama kūrinį „Enemies“ atlikėja turi tikslą, kad daina bei jos vaizdo klipas, su kraupiais karo vaizdais pasiektų ir sujaudintų žmones, kurie dar abejoja tuo, kad visomis išgalėmis reikia padėti Ukrainai ir jos žmonėms, agresoriai Rusijai taikyti griežčiausias sankcijas ir niekada nepamiršti to, kas vyksta šiuo metu.

„Skausmas netelpa manyje ir dažnai apima beviltiškumo jausmas, regint karo vaizdus. Ši daina, tai emocijos, kurios apibūdina dabartinę būseną. Vaizdai kalba patys už save, žmonių skausmas ir ašaros veiduose kalba pačios už save. Kiekvieną dieną šie žmonės išgyvena siaubą ir mes negalime to pamiršti. Privalome padėti. Padėkime Ukrainai kovoti su priešais. Padėkime kuo galime, nelikim abejingi ir kiekvienas darykime tai, ką galime“, – ragindama aukoti, teigia atlikėja.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką