Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktajį gimtadienį „Radistai“ maskarado stiliumi šventė su ryškiausiomis Lietuvos muzikos žvaigždėmis ir tūkstančiais gerbėjų

Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys
Luko Balandžio nuotr. / Įspūdingas penktojo „Radistų“ gimtadienio vakarėlis
Šaltinis: 15min
0
A A

Ilgai lauktas penktadienio vakaras „ZIP FM“ gerbėjams buvo ypatingas: sostinės „Ūkio banko teatro arenoje“ jie audringai minėjo numylėtųjų radijo stoties žvaigždžių „Radistų“ – Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus – penktąjį gimtadienį, skambiu pavadinimu „ABSOLUT Masquerade“. Pavadimas išduoda vakarėlio temą – iki pat paryčių trukusio šventinio maskarado, į kurį įsitraukė ir didžiausios šalies muzikos žvaigždės, tūkstančiai dalyvių nepamirš dar ilgai, užtat savaitgalį vargiai begalės pakrutinti nuo energingų šokių pavargusias kojas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Populiariausi Lietuvos didžėjai, mėgstamiausi atlikėjai, cirko artistai ir įspūdingi šou elementai – tokius pažadus prieš vakarėlį vieną po kito bėrė renginio organizatoriai. Ir nemelavo: pasveikinti „ZIP FM“ ikonomis tapusių „Radistų“ ir pradžiuginti gerbėjų į gimtadienį atvyko „G&G Sindikatas“, Kauno reperis Alekna, Mario, Vidis ir Jazzu, „The Sneekers“ su Justinu Jaručiu ir būrys didžėjų – Kastis Torrau & Donatello ir  Mindaugelis & Marius Ivanoff . Šokių muzikos ritmais publiką lepino, žinoma, ir patys „Radistai“, o specialieji efektai provokavo vis garsesnius gerbėjų klyksmus.

Jog pateko į tikrų tikriausią maskaradą, svečiai suprato vos užėję į „Ūkio banko teatro arenos“ vidų – kone kiekvienam vakarėlio lankytojui organizatoriai parūpino po veidą dengiančią kaukę, o atsidūrus arenos salėje rodėsi, jog niūrus pilkas lietuviškas ruduo liko už durų arba… tiesiog pranyko – masyvios spalvingos vaizdo projekcijos, stilingas scenos dizainas ir įspūdinga aplinka kiekvienam rėžė akį.

„Radistų“ gimtadienis sulaukė ir žinomų žmonių susidomėjimo: svečių gretose šmėžavo aktoriai Ramūnas Rudokas bei Dominykas Vaitiekūnas, šokėja Justina Žemaitytė, grupės „Pinup Girls“ merginos, Darius Katinas ir kiti.

Negailėjo sveikinimų

Kone dvi valandas vėlavęs vakarėlis prasidėjo „G&G Sindikato“ pasirodymu. Nors dažniausiai viena mėgstamiausių lietuvių grupių tampa vakarėlių akcentais ir pasirodo pačioje pabaigoje, galima tik įsivaizduoti, kaip smarkiai nuo pat pirmos šventės akimirkos įsisiautėjo susirinkusi publika. Reperiai scenoje atliko žinomiausius savo hitus ir vienareikšmiškai mušė gerbėjų klyksmais pasiektų decibelų rekordus, savo ruožtu jie įnirtingai sveikino „Radistus“ ir noriai bendravo su susirinkusiais – trims laimingiesiems atidavė savo renginio dalyvių korteles, kas leidžia patekti į užkulisius ir susitikti su atlikėjais, bei patys fotografavosi su publika.

Luko Balandžio nuotr./Radistų gimtadienio akimirka
Luko Balandžio nuotr./„Radistų“ gimtadienio akimirka

Po „G&G Sindikato“ repo fiesta vakarėlyje anaiptol nesibaigė – milžiniškomis ovacijomis scenoje sutiktas žymiausias Kauno reperis Alekna, pasakojęs, kaip gavo pakvietimą pasirodyti „Radistų“ gimtadienio scenoje ir dovanojęs per trumpą laiką itin populiariais hitais tapusius kūrinius.

Žiūrovams pasirodęs Justinas Jarutis kartu su „The Sneekers“ nustebino neįprastu amplua – nežinia, kur palikęs grupę „Freaks on Floor“, kurios lyderis yra, vaikinas į sceną užlipo vilkėdamas juodą apsiaustą su veidą slepiančiu gobtuvu ir mįslingas stengėsi atrodyti kaip įmanoma ilgiau. Tiesa, nusiėmęs apsiaustą J.Jarutis grįžo į vėžes – kaip įprasta, ekspresyviai judėjo scenoje, noriai bendravo su publika ir, be abejonės, dalijosi gražiausiais linkėjimais „Radistams“.

Padėkos ir… keiksmažodžiai

Tačiau tikroji pekla „Ūkio banko teatro arenoje“ prasidėjo į sceną užlipus tikrosioms vakaro žvaigždėms ir kaltininkams – patiems „Radistams“. Vaikinai scenoje pasirodė su būriu šokėjų, atstovaujančių „Show Makers Akademijai“. Publikai jie dovanojo, rodos, pačius trankiausius kūrinius ir neslėpė esą labai laimingi, galėdami kartu su gerbėjais atšvęsti jubiliejų.

„Radistų“ nebūtų be radijo stoties „ZIP FM“ kolektyvo – tą suprasdami vaikinai į sceną sukvietė bene visas kolegas ir patys taip pat negailėjo padėkų. Dėkojo šiems ir bendradarbiai – glaustai pasakojo „Radistų“ atsiradimo istoriją, pasiekimus ir nuopuolius, įtekė simbolinę dovaną – trisdešimties puslapių apimties knygą apie visą „Radistų“ gyvavimą.

Netrūko scenoje ir juokų. Tiesa, apsieita šį kartą be cenzūros. „Kas nutiktų, jei Jovani ir visos čia susirinkusios merginos atsidurtų dykymoje?“ – laidos „M Klubas“ vedėjas Modestas Švoba paklausė R.Mackevičiaus. „Jovanis išmoktų dažytis?“ – šmaikštavo šis. „Ne, dykuma pirmą kartą taptų drėgna“, – pokštavo M.Švoba.

Luko Balandžio nuotr./Radistų gimtadienio akimirka
Luko Balandžio nuotr./„Radistų“ gimtadienio akimirka

Klausimą uždavė ir J.Nainiui: „Kas būtų, jei Rolandas atsidurtų kartu su visų tų merginų, kurios su tavimi buvo dykumoje, vaikinais?“ J.Nainys kiek pasimetė, „Būtų daug palmių“, – vos ne vos ištarė jis. „Ne, Rolandas nuo visų jų gautų p*** už tave“, – juokavo M.Švoba. Tiesa, tokie juokeliai ir vėliau dar nesyk aidėję keiksmai didelio publikos įvertinimo nesusilaukė – didžioji dalis minios tetrypčiojo vietoje ir emocijų nedemonstravo.

Būta nesusipratimų

Ir nors esminis veiksmas vyko didžiojoje vakarėlio scenoje, atrakcijų ir incidentų netrūko ir aplink ją. Antai visi, norintys labiau atspindėti maskarado dvasią, buvo kviečiami apsilankyti šalia scenos įkurtame „Make Up“ salone – čia ilgiausią eilę atstovėję savanoriai galėjo nemokamai pasipuošti įmantriausiais spalvingais raštais ir ornamentais, kruopščiai nutapytais tiesiai ant veido. Dėmesio sulaukusia pramoga tapo ir vietoje vykę žaidimai, kurių metu svečiai turėjo progą laimėti menkų smulkmenėlių.

Luko Balandžio nuotr./Radistų gimtadienio akimirka
Luko Balandžio nuotr./„Radistų“ gimtadienio akimirka

Tačiau ne viskas gražu, kas rožėm klota – renginio metu netrūko ir nesusipratimų. Bene labiausiai neįkandama mįsle įkaušusiems vakarėlio dalyviams tapo keturios mažosios scenos, ant kurių reguliariai pasirodydavo seksualiai pasipuošusios šokėjos, kaip įmanydamos audrinusios publiką. Šioms nulipus nuo scenos ne vienam besilinskminančiam jaunuoliui kilo beribis noras pačiam išmėginti jėgas šokant publikai – pasičiupę alaus butelius ar tiesiog tuščiomis šie reguliariai vienas po kito mėgindavo užsiropšti ant scenos, taip sukeldami darbo apsauginiams. Pradžioje gražiai aiškinę apie etiketo subtilybes ir scenų paskirtį, galų gale pratrūko ir šie: ėmė aiškinti griežtai.

Įkaušusių jaunuolių netrūko ir sausakimšuose tualetuose: vieni, bestovėdami eilėse, leidosi į nesutarimus, kuriuos lydėjo agresyvūs apsistumdymai, kiti tuo tarpu iki tualeto savo kojomis nebenuėjo – dar nesulaukus vidurnakčio įtartinai jaunai atrodančios merginos, apsilankiusios tualete, jau dėjavo dėl apėmusio blogumo ir savą kordinaciją patikėjo į ryškesnį vaizdą matančių draugių rankas.  Vis dėlto panašu, kad rimtesnių nesusipratimų vakaro metu pavykta išvengti.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką