Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 4d. 12:24

Pirmą kartą Nidoje – „Tie Geresni“ ir jų 10 metų repo kūrybos

„Tie Geresni“
Street Nature OKO ir Tomasphotoroom nuotr. / „Tie Geresni“
Prieš 10 metų „Tie Geresni“ galvojo grupės pavadinimą ir turėjo vieną paprastą tikslą – laimėti jaunų grupių konkursą ir pasirodyti studentiškame festivalyje. Pačių nuostabai po tuometinio festivalio jie niekur neišsiskirstė ir per dešimtmetį spėjo pagroti visose didžiausiose Lietuvos festivalių scenose, klubuose ir net arenose, koncertuoti užsienyje bei apšildyti užsienio repo žvaigždes, rugpjūčio 13 d.

Pirmą kartą grupės istorijoje jie atkeliauja į Nidą ir čia su visa gyva grupe pasirodymą surengs „Line Up Nida“ renginių erdvėje. Prieš pasirodymą kalbamės su Roku Grosmanu (Ltzoo), Pauliumi Miliausku (Boostas) ir Vytautu Strazdu (Karpiz).

– 10 metų! Tai daug ar mažai?

Ltzoo: Kaip muzikai ir kūrybai, manau ganėtinai mažai, tačiau kaip skirtingai žmonių grupei išlaikant bendrumą, tikrai daug!

Karpiz: Net nežinau, skirtingomis dienomis, skirtingai atrodo. Šiandien už lango lietus, vėl viskas blogai. Pabaiga. (Juokiasi).

– Koks tas dešimtmektis buvo? Išskirkit ką manot reikšmingiausio per šį laikotarpį?

Boostas: Manau ganėtinai gausūs hip-hop muzikos apdovanojimų laimėjimai bei norėtųsi išskirti net 3 valandų koncertą festivalyje „Satta“, vienu geriausiu pasirodymo laiku.

Karpiz: Aš norėčiau prisiminti, jog mūsų kartos jaunimas pradėjo „Youtube“ „vajų“ Lietuvos muzikoje. Mes patys susikūrėme praktiškai su „Youtube“ atsiradimu, pradėjome filmuoti video tiesiog iš virtuvės, rodyti žmonėms „inside“ dalykus. Tuomet tai buvo gan nauja ir neįprasta. Nuo mūsų darbų atsispyrė nemažai jaunesnių atlikėjų. Man rodos gan svarbus momentas, kad patekom į tą „tranzicijos“ iš mp3 į mp4 formatų kaitos laikotarpį. Šiuo metu be vaizdo įrašo manau, kad gali net nesirodyti, niekas tavęs neklausys. (Šypsosi).

VIDEO: TIE GERESNI x LILAS & INNOMINE - SUPERSTAR

– Minėjot, kad pirmas išstojimas buvo tik noras pasirodyti studentų festivalyje, bet likot ir toliau kurti kartu. Kas jus visus per tiek metu kartu išlaikę, kaip grupę?

Ltzoo: Kantrybė.

Karpiz: Manau, kad gan gerai visi sutarėme tarpusavyje, turėjome panašias vertybes ir mėgavomės tuo, ką darėm, tad sunku nebuvo.

– Kas ateityje? Kokie planai, norai, kūrybiniai sumanymai?

Boostas: Ateitis ganėtinai nenuspėjama, bet tikrai kūrybinga.

Street Nature OKO nuotr. /Vytautas Strazdas Karpiz
Street Nature OKO nuotr. /Vytautas Strazdas Karpiz

– Pastarieji pandeminiai metai be koncertų, publikos. Ar nors kiek juos išnaudojot kūrybai? Ko per juos pasiilgot labiausiai?

Ltzoo: Šiek tiek kūrybai, šiek tiek laikui sau. Labiausiai pasiilgta prieš akis matyti mases žmonių su energija akyse!

– Pirmą kartą Nidoj! Ko laukti šiame „Tie Geresni“ išstojime?

Ltzoo: Naujos kūrybos ir senų gabalų skambančių dar stipriau esant gyviems instrumentams.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Temos: 3 Muzika Nida Koncertas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

02:04
31:41
24:11

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką