Dabar populiaru
Publikuota: 2014 liepos 8d. 09:38

Pirmąjį gimtadienį atšventę dainuojantys mimai „Neteisėtai padaryti“: „Mes dar tik pradedame“

„Neteisėtai padaryti“
Grupės archyvo nuotr. / „Neteisėtai padaryti“

Nuo pirmųjų koncertų iki debiutinio albumo ir skandalų – tokie buvo pirmieji grupės „Neteisėtai padaryti“ metai. Festivalyje „Bliuzo naktys“ šventę pirmąjį gimtadienį, vieninteliai pasaulyje dainuojantys mimai džiaugiasi užplūdusia sėkme.

„Paskaičiavome, kad per šiuos metus sugrojome beveik 50 koncertų, o tai yra bent po koncertą kas savaitę. Ir kas svarbiausia, neužsidarėme savo mažame pasaulyje Vilniuje, tačiau plačiai keliavome per visą Lietuvą“, – sako vienas mimų Šarūnas Gedvilas ir priduria: „Mimai – keisti sutvėrimai, bet net mes nesitikėjome, kad taip tėkšimės į populiarumą“.

Grupės albumo nuotr./„Neteisėtai padaryti“
Grupės albumo nuotr./„Neteisėtai padaryti“

„Dar per šiuos metus pavyko išleisti debiutinį albumą, kurio nespėjame pardavinėti, ir netgi sudėvėti būgnininkę. Pasakysiu drąsiai – nežinau Lietuvoje grupės, kuri per metus būtų sugebėjusi nuveikti daugiau, o mes tik du mimai“, – giriasi ir mimas Rokas Petrauskas.

Vis dėlto grupės nariai sakosi, kad čia tik pradžia ir jie nežada sustoti. „Festivalyje savaitgalį sutikome Steveną Seagalą, tai dabar planuojame pakviesti groti pas mus pagrindines partijas. Jau minėjome anksčiau, kad vis kviečia į Japoniją, nes galvoja, kad mes lietuviškos geišos. Na, ir žinoma, toliau koncertuosime. Iki kito gimtadienio planuojame būti apkeliavę visus Lietuvos miestelius ir žiūrovų gausa pasirodymuose aplenkę Stakį Virgėną ir Popsaną Ikul“, – kaip visada šmaikštauja mimai.

Grupės albumo nuotr./„Neteisėtai padaryti“
Grupės albumo nuotr./„Neteisėtai padaryti“

Grupė „Neteisėtai padaryti“ – tai dainuojantys mimai, profesionalūs aktoriai, kurie išsivadavo iš mimų tylos įžadų ir stebina pasaulį savo pasirodymais. Aukštas Plonas ir Mažas Storas atlieka unikalaus mimų roko stiliaus muziką ir jau įsitikino, kad nepalieka abejingų savo koncertuose.

Debiutinį grupės „Neteisėtai Padaryti“ albumą galite pasiklausyti čia: 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką