Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 3d. 13:06

Į „X faktorių“ netikėtu būdu pakviestas J.Mejeris: „Noriu dainuoti ne tik duše“

Justinas Mejeris
V.Černiausko nuotr. / Justinas Mejeris
Sekmadienį įvyks televizijos projekto „X faktorius“ premjera. O joje – galybė skirtingai nuostabių dalyvių pasirodymų, kurie privers pagyras žerti net ir visko mačiusius teisėjus.

Vienas iš ryškiausių projekto dalyvių, pasirodysiančių sekmadienio vakarą per TV3 – profesionalus pramoginių šokių Justinas Mejeris-Ustin. Į „X faktoriaus“ sceną Ustin žengia jau turėdamas didžiulę gerbėjų armiją, kurią susirinko dalyvaudamas TV projektuose, iš kurių paskutinis – visą pavasarį žiūrovus lepinęs „Didysis šou burbulas“, kur tiek Justino, tiek ir kitų dalyvių gyvenimai buvo stebimi 24 valandas per parą. Būtent čia Justinas atskleidė ir savo norą dainuoti.

Jo svajonė ir darbštus būdas, siekiant išmokti vokalo paslapčių, neliko nepastebėti. Profesionalus šokėjas, po vieno iš savo ir partnerės Ievos Riepšaitės pasirodymų „Didžiajame šou burbule“, sulaukė netikėtos staigmenos – būtent jam atiteko „Auksinis kvietimas“ į šių metų „X faktorių“. Projekto vedėjas Mindaugas Stasiulis iki paskutinės akimirkos svarstė, ar po „burbulo“ J.Mejeris dar išdrįs ateiti į muzikos projekto sceną. Juk šokėjas – vienintelis dalyvis „X faktoriaus“ istorijoje, sulaukęs tokio pobūdžio kvietimo.

Tačiau tuo, kad gali dainuoti, Justinas tiki jau seniai. Kiekvieną kartą, kai Justinas žengia į sceną šokti, labai jaudinasi. Nusiraminti jam padeda tik... dainavimas! „Prieš kiekvieną šokį dainuoju tam, kad atsipalaiduočiau. Dalyvaudamas savo pirmame projekte, kuriame šokau su Ieva, pastebėjau, kad tik padainavęs prieš pasirodymą aš galėdavau nusiraminti ir lipti į sceną“, – apie tai, kaip atrado dainavimą, kalbės J.Mejeris.

V.Černiausko nuotr./„X faktoriaus“ komisija
V.Černiausko nuotr./„X faktoriaus“ komisija

Dalyvaujant „burbule“ vaikinui pasitaikė proga ne tik šokti, bet ir dainuoti. Šokėjas neslepia – virpinti balso stygas jam labai patiko. Dainavimą Justinas įvardina kaip nerealų jausmą. „Visą projektą šokau. Mano ir Ievos tikslas buvo šokti bei kurti gerus pasirodymus kaip šokio choreografams. Tačiau vis galvojau, kaip norėčiau dar ir dainuoti... Norėjau, kad man leistų uždainuoti projekto metu“, – su šypsena veide prisiminimais dalinsis J.Mejeris.

Likimas savaip interpretavo šios svajonės išsipildymo aplinkybes. Lūžus Justino partnerės Ievos nosiai, šokėjų pora turėjo suktis iš padėties. Ir taip Justinas uždainavo!

„Reikėjo kažką sugalvoti... Viskas baigėsi tuo, kad aš dainavau, o dėl to buvau labai laimingas. Ievutė taip pat buvo labai laiminga, nes mes radome kompromisą – ji šiek tiek judėjo ir mes viską puikiai apžaidėme“, – tiesioginę ir įtampos kupiną „burbulo“ transliaciją prisimins J.Mejeris.

Būtent tada projekto rengėjams gimė mintis – kodėl talentingam šokėjui nepasiūlius dalyvauti „X faktoriuje“? Sulaukęs kvietimo, Justinas ilgai svarstė, ką jam daryti. Galiausiai nusprendė, kad svajones reikia pildyti ir nelaukti kitų metų. Apsisprendimą dalyvauti muzikos projekte ir norą išbandyti save dainuojant, palaiko ir J.Mejerio bičiuliai. Vienas iš jų – buvęs tiek „X faktoriaus“, tiek ir „Didžiojo šou burbulas“ dalyvis Norbertas Liatkovskis. Būtent jis ir atlydėjo savo draugą į atranką.

„Noriu pažinti save dar labiau, pažiūrėti, kaip mano kūnas, balso stygos reaguoja prieš žmonių minią. Aš to labai laukiu... Noriu parodyti savo balsą visiems bei dainuoti žmonėms, o ne tik sau duše. Ateinu į „X faktorių“ tam, kad galėčiau atsiskleisti kitu amplua“, – šypsosis šokėjas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:06:56
10:24
13:31

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką