Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 01 14, 12:08

Po 7-erių metų pertraukos Liepos ir Laurio Reinikio duetas sugrįžta su romantiška meilės balade

Lietuvių atlikėja Liepa ir latvių muzikantas Lauris Reinikis naujus metus pradeda pristatydami naują dainą ir vaizdo klipą „Savi“. Ši romantiška daina vėl suvedė abu atlikėjus po 7-erių metų pertraukos. Kaip pamenate, pirmą kartą Liepa ir Lauris susitiko dainoje „Apkabink dar“ 2013 m., kuri iškart užkariavo klausytojų širdis.
Liepa Norkevičienė ir Lauris Reinikis
Liepa Norkevičienė ir Lauris Reinikis / Asmeninio albumo nuotr.

Muziką naujai dainai sukūrė Lauris Reinikis, o lietuvišką tekstą, pagal originalią latvišką dainos versiją „Savējais“, adaptavo Justinas Jankevičiaus. Videoklipas nufilmuotas Rygoje, 2020 m. pabaigoje pandemijos ir daugybės apribojimų metu.

Nepaisant visų sunkumų, kilusių dėl pandemijos, Liepa ir Lauris sugebėjo įgyvendinti idėją. Vaizdo klipas nufilmuotas kerinčiuose „Melngalvių rūmuose“. Jį režisavo talentinga latvių režisierė Aija Strazdina.

Ši romantiška meilės baladės istoriją yra apie sielos draugus, susitikusius vaikystėje ir išlikusius kartu visą gyvenimą. Ši daina tarsi himnas meilei – tyrai, nesumeluotai ir amžinai.

Muzikinis „Savi“ vaizdo klipas čia:

VIDEO: Lauris Reiniks & Liepa - SAVI (Official Video)

„Esu labai laimingas, galėdamas vėl dainuoti kartu su Liepa. Mes esame draugai nuo pat „Apkabink dar“ dainos įrašų laikų. Nuo to laiko nesilioviau galvoti apie galimybę įrašyti ką nors naujo kartu su Liepa. Labai džiaugiuosi, jog jai patiko ši nauja daina ir ji nedvejodama sutiko įrašyti dar vieną duetą. Kaip autorius, norėjau sukurti gražią, prasmingą ir teigiamų emocijų praturtintą dainą, kurią pamiltų Lietuvos, Latvijos ir Estijos žmonės.

Šiuo metu visi išgyvename sudėtingą laikotarpį, bet turime stengtis išlikti pozityvūs. Jeigu kada nors Liepa ir Evaldas nuspręstų kelti dar vienas vestuves ir atnaujinti santuokos įžadus – tikrai galėtume sudainuoti šią dainą. Pasiilgau tikrų vakarėlių“, – šypsosi Lauris.

„Labai apsidžiaugiau, kai Lauris pasiūlė įrašyti dar vieną dainą kartu. Su Lauriu esame net tik scenos partneriai, bet ir labai geri draugai. Per visą mūsų pažinties laikotarpį patyrėme daug smagių akimirkų, tad dainuoti kartu su savo draugu yra nuostabus jausmas. O ši daina yra tikrai užburianti. Nuostabi muzika, prasmingi žodžiai – užteko išgirsti pirmuosius dainos akordus ir iš karto ją pamilau.

Tiek dainos įrašai, teik vaizdo klipo filmavimas vyko Rygoje tuo metu, kai griežtėjo karantino reikalavimai tiek čia, tiek Lietuvoje. Reikėjo specialių leidimų tam, kad galėčiau atvykti į Latviją.

Džiaugiuosi, jog viskas pavyko sklandžiai ir galiausiai galime visiems pristatyti nuostabią meilės dainą. Tikiu, jog kiekvienas žmogus vertas tikros ir nesumeluotos meilės. Linkiu kiekvienam rasti savo sielos antrąją dalelę“ – pasakoja Liepa.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką