Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 20, 11:11

Po bendrų darbų su SEL ir OG Version atlikėjas Soliaris pristato solinę dainą

Po itin ilgos pertraukos atlikėjas Soliaris pristato savo solinę dainą „Dar viena klaida“. Ši daina kardinaliai skiriasi nuo bendrų dainų, kurias Soliaris įrašė su grupe SEL ir atlikėju OG Version.
Soliaris
Soliaris / Asmeninio albumo nuotr.

Visiems yra įprasta, kad gruodžio mėnesį atlikėjai pristato arba kalėdines arba tiesiog linksmas dainas. Ši daina pasižymi lyriškumu ir jautriu tekstu.

Ji turėtų patikti tiems, kurie šį švenčių laikotarpį skiria apmąstymams, savo kelio paieškoms ir naujai pradžiai.

„Dainos tekstas yra pozityvus. Joje skamba frazės „Leisk pabandyt“, „Naujom akim pasaulį pamatyt“, „Nesu tik dar viena klaida“. Visi mes darome klaidų. Ir jų kelyje pasitaiko daug.

Soliaris – „Dar viena klaida“:

VIDEO: Soliaris - Dar viena klaida

Bet visada siekiame jas ištaisyti, arba iš jų pasimokyti. Mano nuomone būtent apie tai ši daina. Ir labai tinkama metų galui, kai galime apgalvoti apie save, savo jausmus, svajones“ – sakė Soliaris.

Tai yra vienas iš tų retų atvejų, kai dainą kūrė ne pats atlikėjas. Soliariui patiko Vytauto Bikaus sukurta daina.

Pradžioje buvo planuota, kad daina bus pristatyta rudenį, tačiau atlikėjas su dainos kūrėju ilgai derino muzikinį skambesį, todėl daina ir pasirodė šiuo šventiniu laikotarpiu. Vis dėl to atlikėjas tikisi, kad ji nepasimes švenčių šurmulyje ir suras savo kelią į gerbėjų širdis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką