Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 20d. 21:03

Po ilgos pertraukos Avril Lavigne pristato naują dainą: „Parašiau ją galvodama, kad mirštu“

Avril Lavigne singlo „Head Above Water“ viršelis
Avril Lavigne singlo „Head Above Water“ viršelis

Po kelių metų tylos Kanados dainininkė Avril Lavigne (33 m.) po itin sunkaus gyvenimo etapo grįžta su nauja muzika – pristatė dainą „Head Above Water“, kuri jau spėjo pavergti gerbėjų širdis bei sulaukė teigiamų kritikų įvertinimų.

Šią itin asmenišką dainą Avril Lavigne parašė labai sunkiu gyvenimo momentu – pastaruosius keletą metų dainininkė buvo dingusi iš viešumos, mat gydėsi Laimo ligą. Ji pripažįsta, kad ne kartą buvo apnikusios mintys, jog ji miršta.

„Tie metai buvo patys baisiausi mano gyvenime, nes aš kovojau tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Man pavyko paversti tą kovą į muziką, kuria aš labai didžiuojuosi, – gerbėjams atviravo Avril Lavigne. – Rašiau dainas gulėdama lovoje ir ant sofos, daugumą jų ir įrašiau ten. Dainų žodžiai, kurie labai atspindėjo mano patirtį, liejosi tarsi be pastangų. Iš tikrųjų pakeldama man nuotaiką, būdama tikslu ir prasme, dėl ko norėjosi gyventi, muzika padėjo man pasveikti ir išgelbėjo man gyvybę.“

„Scanpix“/AP nuotr./Avril Lavigne
„Scanpix“/AP nuotr./Avril Lavigne

„Head Above Water“ yra pirmoji daina, kurią Avril Lavigne parašė manydama, jog miršta.

„Buvau susitaikiusi su mirtimi ir jaučiau, kaip mano kūnas silpsta. Jaučiausi tarsi skęsčiau – lyg būčiau po vandeniu ir man reikėjo išnirti įkvėpti oro. Lyg mane būtų įtraukusi upės tėkmė. Nepajėgiau kvėpuoti. Meldžiausi Dievui, kad tik jis padėtų man išlaikyti galvą virš vandens. Kad padėtų pamatyti per audrą. Suartėjau su juo. Mano mama laikė mane – jos rankose aš parašiau pirmą dainą, kurią jums dabar ir pristatau, kad papasakočiau savo istoriją.“

Avril Lavigne singlo „Head Above Water“ viršelis
Avril Lavigne singlo „Head Above Water“ viršelis

Naujoji daina yra pagrindinis singlas iš būsimo atlikėjos albumo, kurį dainininkė pristato po 5 metų pertraukos.

„Head Above Water“ vos pasirodžiusi pavergė gerbėjų širdis, puikių įvertinimų negaili ir muzikos profesionalai. Kviečiame šią dainą paklausyti ir įvertinti patiems:

VIDEO: Avril Lavigne - Head Above Water (Lyric Video)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką