Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 19d. 14:58

Po 5 metų pertraukos Romas Dambrauskas gerbėjus pradžiugins nauju albumu „Anapus tylos“

Romas Dambrauskas
Asmeninio albumo nuotr. / Romas Dambrauskas

Penkeri metai tylos – toks ilgas kelias iki naujausio dainininko Romo Dambrausko albumo „Anapus tylos“, kuris dienos šviesą išvys jau rugpjūčio 27 dieną.

„Per pastaruosius penkerius metus aš neįrašiau nė vienos dainos, nieko, ko iš manęs tikėjosi klausytojai. Visada jausdavau skolą žiūrovui ir štai dabar drąsiai atiduodu savo naują albumą klausytojų teismui. Jį pavadinau „Anapus tylos“, tai lyg priminimas, kad kitoje tylos pusėje visada yra garsas, o garse – jausmai, žodžiai, mintys ir svajonės...“ – Žmonės.lt sakė Romas Dambrauskas.

Dainininkas prie naujojo albumo plušėjo visą vasarą: „Albumą kūriau tris mėnesius, visiškai užsidaręs savo studijoje, atidėjęs visus būtinus ir nebūtinus darbus, vasaros malonumus ir pomėgius. Likdavo tik kelionės į koncertus, kurios truputį atpalaiduodavo nuo tos studijinės rutinos, kuri tęsėsi visą vasarą. Sukūriau ir įrašiau devynias visai naujas dainas, vieną prikėliau naujam gyvenimui, dar penkias dainas pridėjau iš ankstesnio albumo kaip papildomas. Iš viso penkiolika dainų, kurios ir skamba iš anapus tylos.“

Kol kas albumą „Anapus tylos“ įsigyti bus galima tik internete arba dainininko koncertuose.

VIDEO: Romas Dambrauskas_Anapus tylos_Dainu fragmentai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką