Dabar populiaru
Publikuota: 2017 kovo 27d. 16:25

Po pertraukos į sceną sugrįžę reperiai JBC pristato naują dainą „Kuo mes kitokie?“: kviečiame įvertinti

JBC
Manto Repečkos nuotr. / JBC

Daugiau nei prieš dešimtmetį nutilę Šiaulių reperiai JBC sausio pabaigoje geriausius savo kūrinius prikėlė Lietuvos hiphopo muzikos apdovanojimų scenoje, o dabar pristato naują dainą „Kuo mes kitokie?“, išleistą net po 12 metų pertraukos.

„Kaip minime ir dainoje, esame tarytum niekuo nepasikeitę – seni geri Šiaulių pacanai. Su lengva autoironija bei nostalgija prisimename save ir primename apie save, – apie kūrinį kalba grupės lyderis Brooklynas. – Viskas sukasi ratu. Mes tie patys, bet tuo pačiu ir kitokie – rimtesni ir daugiau patyrę, tačiau išlaikę savo senąsias vertybes. Dainoje vyrauja senos formos, seni skambesiai, tačiau norintys atras joje ir dabartinį mūsų brandumą.“

Kviečiame paklausyti ir įvertinti:

VIDEO: JBC-kuo mes kitokie?

Nuo 2006 metų kuriam laikui išsiskirstę grupės JBC nariai Brooklynas, Talik ir N.O.K žada ne trumpalaikį sugrįžimą. Jau balandžio 1 dieną „Siemens“ arenoje šiauliečiai stos prieš kelis tūkstančius hiphopo fanų ir apšildys savo ilgamečius bičiulius „G&G Sindikatą“ koncerte „Tiems, kurie nieko nebijo“, vasarą aplankys ne vieną Lietuvos festivalį, o šiemet žada dar ir naują albumą.

2000-aisiais susibūręs kolektyvas į repo muzikos pasaulį atėjo užtikrintai ir per trumpą laiką surinko būrius ištikimų klausytojų. 2003-aisiais ne tik hiphopo, bet ir visos lietuviškos muzikos mylėtojų širdis grupė užkariavo su kūriniu „Sijonėlis“, kiek vėliau Lietuva išmoko bei kartu koncertuose skandavo „4 elementai“ ir „Penktadienis“ kūrinių žodžius. Iš viso JBC išleido tris puikiai įvertintus albumus.

Vėliau, po šešių metų aktyvios veiklos, reperiai kuriam laikui pasuko skirtingais keliais. Tačiau anot muzikantų, hiphopas ir jo kultūra iš jų gyvenimo niekur nedingo. Kaip tik atvirkščiai – su laiku įgavo naujas formas, naują energiją, mintis, istorijas ir idėjas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką