Dabar populiaru
Publikuota: 2016 balandžio 25d. 10:41

Premjera: „TopGear“ laidos kūrėjus sužavėję kauniečiai „Wolfsome“ pristato vaizdo klipą

„Wolfsome“
Asmeninio archyvo nuotr. / „Wolfsome“

„Wolfsome“ – sparčiai populiarumo laiptais šalyje ir už jos ribų kylanti kauniečių grupė. Per ne pilnus metus jie ne tik pelnė pripažinimą Lietuvos roko scenoje, buvo pakviesti pasirodyti šių metų prestižiniuose muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A.“ ir netgi savo muzika sužavėjo „TopGear“ laidos kūrėjus.

O štai šiandien rokeriai ruošiasi savo debiutinio albumo „Origin.412“ pristatymui ir kviečia visus išvysti jų naujo singlo „I Was Young“ vaizdo klipą.

„Šis kūrinys ypatingas ne tik klausytojams, bet ir mums patiems. Po, tarkim, 20-ies metų daina „I Was Young“ mums bus it laiškas iš praeities. Ši daina primins mums apie tą pirmąjį, mūsų pačių paleistą muzikinį gėrio impulsą“, – sako grupės bosistas Lukas Rimkevičius.

Anot grupės narių – bosisto Luko Rimkevičiaus, vokalisto ir gitaristo Martyno Krasnovo, būgnininko Beno Muntrimo ir gitaros virtuozo Gyčio Čapkausko – dainą „I Was Young“ pristatyti pirmiau už kitas, jie pasirinko ne be priežasties. Lukas patikina, kad kūrinys bus tarsi raktas, padėsiantis klausytojams iššifruoti naująjį, jau gegužės pradžioje pasirodysiantį jų debiutinį albumą „Origin.412“.

VIDEO: Wolfsome - I was young (OFFICIAL VIDEO)

„Albumo pavadinimas yra simbolinis. 412 – pirmosios mūsų studijos, esančios Kauno centre, numeris. Joje nuo pradžios iki galo buvo sukurtos bene visos albume esančios dainos“, – mistišką pavadinimo reikšmę atskleidė grupės lyderis, vokalistas ir gitaristas Martynas Krasnovas.

Tiems, kam kyla klausimų, ar albumas turi kažką bendro su anglų gamtininku Charlesu Darwinu, Lukas šypsodamasis atkerta – neabejotinai turi! „Žodis ORIGIN (liet. kilmė, atsiradimas), tai tarsi aliuzija į „Origin of species“ (liet. „Rūšių atsiradimas“), kuriame Ch. Darwinas aprašo evoliucijos teoriją. Mes, savo ruožtu, taip pat jaučiame, kad mūsų muzika evoliucionuoja ir kinta“, – pasakojo Lukas.

„Wolfsome“ vaikinukai per ne pilnus metus tapo „LRT Opus“ jaunų grupių konkurso ir „Karklės“ festivalio „Golden Fish“ konkurso nugalėtojais. Maža to, vietoje nenustygstanti jauna roko grupė jau spėjo surengti ir savo koncertinį turą Baltijos šalyse.

Šiuo metu kauniečiai ir toliau garsina Lietuvos vardą užsienyje, mat juos pamėgusi kultinės laidos „TopGear“ kūrybinė komanda „Wolfsome“ kuriamą muziką naudoja ir toliau. Vaikinų kūrybą galima išgirsti Pasaulinio drifto čempionato „AllStars“, kuris vyksta Abudabyje, vaizdo klipuose.

Sėkmės tarptautiniuose vandenyse sulaukę rokeriai, jau šiuo metu intensyviai ruošiasi debiutinio albumo „Origin.412“ pristatymo koncertui. Visi melomanai ir grupės gerbėjai galės pirmieji gyvai išgirsti naujausias ir į albumą sutūpusias dainas Kaune, gyvo garso klube „Orixo“ gegužės 7-tą dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką