Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 birželio 4d. 10:31

Prie grupės „Vyšnios“ jungiasi dar viena gražuolė – buvusi emigrantė, šokėja ir aktorė Ema

Grupės „Vyšnios“
Armino Cicėno nuotr / Grupės „Vyšnios“
„Kaip krepšinio aikštelėje yra atsarginių žaidėjų suolelis, taip ir mes turėsime atsarginę narę“, – nusijuokė grupės „Vyšnios“ narės Sandra, Aistė ir Agnė. Populiarioji merginų trijulė nuo šiol turės dar vieną gražuolę: prie kolektyvo jungiasi 25 metų Ema Stančikaitė. Ji bus ta narė, kuri pavaduos kažkurią atlikėją, jei ši negalės koncertuoti. Atvirame interviu naujoji „Vyšnių“ dainininkė papasakojo ir apie „juodus“ darbus Anglijoje, ir apie asmeninį gyvenimą.

Ema, kaip Tavo gyvenime atsirado muzika? Esi savamokslė, ar turi patirties?

Nuo vaikystės lankiau dainavimo ir šokio būrelius, o vėliau baigiau aktorinius mokslus, kur teko ir dainuoti, ir vaidinti, ir šokti. Nuo vaikystės mane lydi muzika. Esu profesionali scenos artistė. Bet noriu profesines žinias didinti visą gyvenimą.

Ar tiesa, kad jau anksčiau teko lipti ant scenos su „Vyšnių“ narėmis?

Prieš tampant „Vyšniomis“, ši grupė vadinosi MIS. Buvau kolektyvo nare, bet emigravau ir viskas nutrūko. Dainavimas man patikdavo. Su merginomis studijavome ten pat, todėl kitas grupės nares pažįstu nuo studijų laikų. Todėl dabar smagu vėl lipti į sceną.

Armino Cicėno nuotr/Grupės „Vyšnios“
Armino Cicėno nuotr/Grupės „Vyšnios“

Ar spėjai pasiilgti muzikinės scenos per tą laikotarpį, kai į ją neturėjai galimybės lipti?

Labai pasiilgau šios veiklos. Manau, man ir nesunku bus grįžti į sceną, nes jau anksčiau tai dariau. Yra vienas labai teisingas posakis: „Jei nuo vaikystės augi scenoje, be jos vėliau nebegali.“

Lietuvos popmuzikos pasaulyje grupės „Vyšnios“ narės nėra nei labai skandalingos, nei per daug vulgarios. Ar dėl to prie šio kolektyvo ir jungiesi?

Prisijungiu prie „Vyšnių“, nes jos mano geros draugės. Tačiau noriu įnešti į grupę ir naujų spalvų. Kadangi esu šokėja, ketinu pagyvinti choreografinę dalį, patobulinti sceninį įvaizdį.

Esi labai veikli mergina: vedi renginius vaikams, televizijoje esi loterijos vedėja. Kaip viską spėji?

Be dienos plano neįsivaizduoju kasdienybės. Jei plano nėra, jaučiuosi neveikli. Man būtina kažką daryti visada. Jei tik atsiranda laisva minutė, iš karto prisikuriu veiklos. Esu jauna ir turiu daug energijos.

Armino Cicėno nuotr/Grupės „Vyšnios“
Armino Cicėno nuotr/Grupės „Vyšnios“

O kaip Tavo asmeninis gyvenimas? Ar širdies draugas, jei tokį turi, palaiko?

Taip, turiu draugą. Jis mano veiklą vertina skeptiškai, tačiau nedraudžia man daryti tai, kas patinka.

Esi išvaizdi mergina, turi gerą figūrą. Kaip rūpiniesi išoriniu grožiu?

Niekada nesilaikau jokių dietų, tačiau mano mityba gana gera. Stengiuosi ne tik sportuoti, bet ir teisingai maitintis. Kadangi mano draugas irgi sportuoja, todėl kartu rūpintis kūnu yra žymiai lengviau.

Su kuria iš dabartinių grupės narių geriausiai sutari?

Turbūt su Aiste. Įdomu tai, kad būtent ji supiršo mane su dabartiniu mylimuoju. Be to, ir šiaip su ja mėgstu leisti laisvalaikį.

Ko tikiesi iš savo veiklos grupėje „Vyšnios“?

Tikiuosi kai ką pakeisti pramogų pasaulyje. Labai norėčiau, kad dainos ne tik greitai praskambėtų radijo stotyse ar koncertuose, bet ir kažką paliktų žmoguje, suteiktų prasmę, keltų emociją.

Armino Cicėno nuotr/Grupės „Vyšnios“
Armino Cicėno nuotr/Grupės „Vyšnios“

Kokia Tavo bjauriausia savybė?

Manau, esu per daug skeptiška sau. Kartais būna akimirkų, kai atrodo, kad galiu daug ką padaryti, bet atsiranda nepasitikėjimas savimi. Tikiuosi, kad tai pasikeis daugiau pakoncertavus su grupe „Vyšnios“.

Ar nebijai ilgų kelionių naktimis? Juk dažnai koncertai vyksta savaitgaliais, naktimis...

Aš pati vairuoju, turiu sukaupusi patirties. Žinoma, nėra jauku važinėti naktį, todėl svarbiausia yra saugumas ir atidumas. Nesibaiminu, kad teks dažniau vairuoti naktimis.

Ką būsimiems gerbėjams būtų įdomu sužinoti apie Tavo gyvenimą?

Esu dalyvavusi grožio konkurse Šiauliuose. Ir nors netapau tituluota gražuole, tačiau tai buvo puiki patirtis išbandyti save.

Tačiau nesu baltarankė. Buvau emigravusi į Angliją. Ten teko ir studijuoti, ir dirbti vienu metu. Esu dirbusi ir vadinamus „juodus“ darbus. Teko dirbti ir fabrike, ir padavėja. Bet ši patirtis man padėjo augti kaip asmenybei, išmokė savarankiškumo. Todėl dėl jos džiaugiuosi.

Atsinaujinusios grupės fotosesija:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:00
16:32
19:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką