Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 3d. 15:38

R.Ščiogolevaitė, A.Pilvelytė, V.Genytė startavo su pirmuoju koncertu Plungėje

Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Vaida Genytė
Organizatorių nuotr. / Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Vaida Genytė
Projekto 3D narės Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė ir Vaida Genytė su turu „Metas susitikti“ sėkmingai startavo su pirmuoju koncertu Plungėje. Jau nuo pat pirmųjų koncerto akimirkų žiūrovai pasinėrė į užburiančią muzikos ir pasakojimo magiją. Šis Kalėdinis koncertas virto į tikrą žiemos pasaką, kurią lydėjo ir nemenka juoko dozė!

Tarp dainų atlikėjos nevengia pajuokauti ir paatvirauti tiek apie kasdienio gyvenimo smulkmenas, tiek apie plačiai nuskambėjusius įvykius, o koncertą vainikavo griausmingi žiūrovų aplodismentai. Šiam turui paruoštos staigmenos nepalieka abejingų, todėl Rūta, Aistė ir Vaida kviečia jus pačius tai pamatyti!

„Žiemos šventės yra pačios magiškiausios, kurių metu norisi dovanoti šilumą ir atvirumą ne tik šeimai ar draugams, bet ir žiūrovui. Šis turas mūsų projektui yra ypatingas, nes savo Kalėdine pasaka galime dalintis ne tik su artimaisiais, bet ir su pilnomis salėmis klausytojų.

Organizatorių nuotr./Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Vaida Genytė
Organizatorių nuotr./Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Vaida Genytė

Mums, kaip atlikėjoms, tai yra didžiausia dovana. Dovanokime vieni kitiems pačias gražiausias emocijas, atvirumą, supratingumą ir dvasingumą – juk apie tai ir yra šios šventės.

Linkime bent sekundei sustoti šiuo įtemptu laikotarpiu, padėkoti tiek sau, tiek vieni kitiems už tai ką turime ir vertintume gyvenimo mums duodamus džiaugsmus. Būtent apie tai ir yra „Metas susitikti“, todėl kviečiame jus būti kartu ir išgyventi šią šventinę pasaką“, – apie turo koncertus ir šventes kalba atlikėjos.

3D koncertinis turas „Metas susitikti“ tik įsibėgėja ir atlikėjos nekantrauja kurti šventinę pasaką jūsų mieste.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką