Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 rugpjūčio 14d. 21:26

„Rebelheart“ pirmą kartą įsileido į studiją: po ilgos pertraukos pristatys ir dainos vaizdo klipą

Regimantas Turuta, Darius Mickus, Dainius Urbanavičius
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr. / Regimantas Turuta, Darius Mickus, Dainius Urbanavičius
„Rehelheart“ daina „Tik sapnai“ yra labai mėgiama klausytojų visoje Lietuvoje ir koncertuose visada sulaukia didelių ovacijų. Nuvykus į bet kurį Lietuvos kampelį, šią dainą kartu atlikėjais traukia tiek vyresnės, tiek jaunosios kartos atstovai, todėl grupės nariai nusprendė jai sukurti ir vaizdo klipą.

„Norėjome, kad klausytojai galėtų džiaugtis ne tik muzika, bet ir vaizdu. Idėja filmuoti klipą gimė ten, kur dabar esate – šioje studijoje. Tačiau reikėjo žmogaus, kuris visas mintis ir idėjas apjungtų ir bendra vizija taptų realiu kūriniu.

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Darius Mickus, Dainius Urbanavičius, Regimantas Turuta,
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Darius Mickus, Dainius Urbanavičius, Regimantas Turuta,

Ieškojome ne tik išmanančio savo darbą žmogaus, bet ir tokio, kuriam būtų artima roko muzika. Taip, per pačias geriausias rekomendacijas, į studiją atvyko Paulius Jonikas. Ir neklydome – bendravimas su Pauliumi buvo labai sklandus. Greitai visi kartu priėjome bendros nuomonės, koks turėtų būti šis klipas.

Klipe filmavosi viena gražiausių Lietuvos ZOUK šokio porų Diana Vonžodaitė (žinoma kaip Diana Wind) ir Modestas Stonkus.

Klipu siekėme vizualizuoti dainą, jausmus, apdainuojamus joje, bei parodyti, jog „Rehelheart“ niekur nebuvo dingę, iš niekur nesugrįžo – jie gyvi, energingi, gražūs ir labiau nei bet kada nusiteikę savo muzika paliesti klausytojų širdis. Kokybiškas, gyvas muzikos atlikimas visada buvo ir yra svarbiausias „Rehelheart“ darbo principas.

Todėl ir šioje dainoje pagrindinis dėmesys buvo skiriamas ne klipo specialiems efektams, bet kokybiškam garso takeliui. Garso įrašas buvo atliktas VDU studijoje. Prie galutinio dainos skambesio dirbo prodiuseriai Gintaras Reklaitis ir Andrius Glušakovas – Pushaz“, – sakė rugpjūčio 28 dieną klipą gerbėjams pristatysiantys grupės nariai.

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Darius Mickus
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Darius Mickus

Su šiuo klipu „Rehelheart“ neketina sustoti ir jau šį rudenį klausytojai išgirs daugiau muzikinių naujienų. Grupės koncertų grafikas yra labai įtemptas, šią vasarą jų dvigubai daugiau nei praeitais metais.

„Rehelheart“ pasirodo penkiuose festivaliuose, įvairių miestų šventėse. Grupė yra ypač geidžiama privačiuose didžiausių Lietuvos įmonių renginiuose. Šiais ir ateinančiais metais bus daug ir uoliai dirbama, ir ypač tam, kad po kiek daugiau nei dviejų metų galėtume visą Lietuvą pakviesti švęsti „Rehelheart“ 30-ies metų muzikinės veiklos jubiliejų Kauno Žalgirio arenoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką