Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 5d. 11:35

Reperio Kanye Westo gerbėjai nežino, kas yra „bitlas“ Paulas McCartney

Kanye Westas ir Paulas McCartney
AOP nuotr. / Kanye Westas ir Paulas McCartney

Praėjusią savaitę reperis Kanye Westas (37 m.) pristatė kartu su seru Paulu McCartney (72 m.) įrašytą dainą „Only One“, kurią muzikos pasaulis sutiko puikiais įvertinimais. Tiesa, kai muzikos profesionalai gyrė neįprastą duetą, Kanye Westo gerbėjai gėdingai išsidavė nežinantys, kas toks yra Paulas McCartney...

Nors daugelį melomanų Kanye Westas nustebino savo bendradarbiavimu su muzikos legenda, tačiau paties reperio gerbėjai jį gyrė už tai, kad... padeda niekam nežinomam vyrukui, vardu Paulas McCartney.

Po dainos pristatymo Kanye Westo gerbėjai socialiniame tinkle „Twitter“ gėdingai demonstravo savo muzikinį neišprusimą.

„Kas, po velnių, yra Paulas McCartney???!??! Štai kodėl aš myliu Kanye, nes jis dalijasi šlove su nežinomais atlikėjais“, – rašė vienas reperio gerbėjas. Tiesa, vėliau jis bandė teisintis, esą juokavo...

„Aš nežinau, kas toks yra Paulas McCartney, bet Kanye tam žmogui padarys karjerą su šita nauja daina!!“ – rašė kitas reperio gerbėjas.

VIDEO: Kanye West Feat Paul McCartney Only One

Kiti Kanye Westo gerbėjai, galiausiai sužinoję, kas toks yra Paulas McCartney, teisinosi, esą jie žino grupę „The Beatles“, tačiau nežino jų narių vardų. Dar kiti stebėjosi, kaip kas nors apskritai prisimena ir dar klauso muzikos, kuri buvo sukurta praėjusio amžiaus penktajame dešimtmetyje. Tiesa, verta paminėti, kad grupė „The Beatles“ savo muzikinę veiklą pradėjo dvidešimčia metų vėliau, tad Kanye Westo gerbėjai dar kartą apsikvailino.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„The Beatles“
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„The Beatles“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką