Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 16d. 10:10

Repo stereotipus laužanti grupė „Willie Valo“ pristato naują vaizdo klipą: stebina vaizdai iš Berlyno

Valius Klimavičius
Organizatorių nuotr. / Valius Klimavičius

Rudeniu ir miesto ritmu alsuojantis „Willie Valo“ kūrinys – „Miestas“ pagaliau įgavo ne tik garso formą, bet ir vaizdą. Repo stereotipus laužanti grupė klipo filmavimo aikštele pasirinko ne bet ką, o pačią šiuolaikinio meno ir naktinio gyvenimo sostinę – Berlyną.

„Tikimės, kad su šiuo vaizdo klipu daina įgaus naujų spalvų bei galbūt net taps daugelio žmonių šio rudenio hitu“, – teigia grupės vokalistas Valius Klimavičius.

Daina „Miestas“ ganėtinai skiriasi nuo kitų albume esančių kūrinių. Kaip teigia V.Klimavičius, ramesnę ir apmastančią emociją padėjo kurti išgyvenimai.

„Naktis – apmastymų metas. Vieną rugpjūčio naktį miestui sugulus ir šviesoms užgesus atrodė, kad miegantys medžiai ir naktinė tyla tiesiog spengia, – lyriškai kalba atlikėjas. – Tuo laikotarpiu buvau kiek pasimetęs savyje. Nors tai buvo rugpjūčio naktis, viduje jaučiausi tarsi gruodį. Todėl mintis nusprendžiau sudėti ant popierius lapo. Miestas gali daug duoti, tačiau lygiai taip pat gali ir paklaidinti“, – įsitikinęs yra V.Klimavičius.

Įvertinkite naują „Willie Valo“ vaizdo klipą:

VIDEO: Willie Valo - Miestas

Jo teigimu, ši daina, o ypatingai ir jos vaizdo klipas neabejotinai ras savo klausytoją vienu ar kitu jam artimu aspektu. „Bėgantys nuo savęs mieste, nesvarbu kokiame, sugebės paklysti. Aš jame pasimečiau, neradau atsakymų, o jei rasdavau nuo jų slėpdavausi. Kiekvienas dainos tekste atras savą požiūrio kampą, kiekvieno išgyvenimai ir patirtys yra skirtingos. Man kiekviena eilutė reiškia vieną, o klausytojui tegul būna jo pačio fantazijos vaisius“, – su šypsena kalba grupės „Willie Valo“ vokalistas.

Panašu, kad muzikos kūryba įkvėpia nesustoti ir toliau eiti dar neišmintais takais. Tai puikiai perteikia ir pasirinkimas vaizdo klipą daryti ne Lietuvoje ir į kokybę pažiūrėti ne pro pirštus. Ne vieną įsimintiną vaizdo klipą turinti grupė, šįkart ne tik į klipo filmavimo darbus pasikvietė vaizdo produkcijos kompaniją „NewSequence“, bet klipo vaizdų keliavo į Vokietijos sostinę. Grupė teigia, kad Berlyno lokacijų kiekis, jų unikalumas, neapsakomas miesto grožis juos tiesiog pakerėjo.

Organizatorių nuotr./Valius Klimavičius
Organizatorių nuotr./Valius Klimavičius

Filmuojant kūrinio „Miestas“ klipą, per dieną teko įveikti daugiau nei 30 000 žingsnių, ir daugybę kilomentrų įvairiausiomis transporto priemonėmis. Grupės lyderis Valius džiaugiasi, kad tarp gausybės Berlyno vietų pavyko aplankyti ir legendomis apaugusį, Berlyno lietuviškąjį Lofto brolį – „Panke Klub“, kurio veikla ne vienerius metus rūpinasi žinomos repo grupės „Despotin Fam“ narys Liezhuvis.

Verta paminėti, kad daug dirbta ne tik prie dainos vaizdo, tačiau ir skambesio, prie kurio prisidėjo grupės gitaristas Einaras Matijošaitis, garso inžinerija ir pačiu skambesiu rūpinosi Germanas Skoris, o vokalo partijas atliko grupės „Žalvarinis“ vokalistė – Siga Jonaitytė.

Praėjusį rudenį „Willie Valo“ išleido savo debiutinį albumą „Daug tokių kaip mes nemiega“, per metus spėjo surengti ne vieną koncertą tiek Vilniuje, tiek už jo ribų, o pavasarį Kalnų parke apšildė visiem puikiai pažįstamus – „Lilas ir Inomine“. Šiuo metu grupė „Willie Valo“ vėl intensyviai kuria ir planuoja greitu metu su klausytojais dalintis naujais savo darbais.

Komentarai
Temos: 2 Repas Premjera

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką