Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 8d. 22:58

Rokeriai „Colours of Bubbles“ sudrebino Vilnių: „Jūs rašot mūsų istoriją“

„Colours of Bubbles“ koncerto akimirka
Arno Strumilos / 15min nuotr. / „Colours of Bubbles“ koncerto akimirka

Visi roko muzikos gerbėjai jau seniai savo kalendoriuose buvo pasižymėję lapkričio 8-ą dieną. Ši data jiems – ypatinga. Daugybės melomanų simpatijų sulaukę „Colours of Bubbles“ sostinėje tęsia savo naujausio albumo „9 mm“ koncertų pristatymo turą.

Sausakimšame kultūros bare „Kablys“ grupė „Colours of Bubbles“ pasirodė su naujomis dainomis. Išsinėrę iš tamsių, anksčiau jų repertuare skambėjusių melancholiškų melodijų ir amerikietiško vesterno, jie grįžo prie seno stiliaus, ten, kur prasidėjo jų kelias – tikro, gitarinio britiško roko.

„Colours of Bubbles“ konerto akimirkos – galerijoje:

21.30 val. prasidėjęs koncertas tapo malonia staigmena laukiantiems. Susirinkę gerbėjai scenoje išvydo iš lempų pastatytas sienas, kurios švietė naujausio albumo „9 mm“ inicialais bei išgirdo kokybišką garsą.

Pasirodymą pradėjus ramia bei svaiginančia melodija, netrukus prasidėjo tai, kas ir turėjo vykti. Rokas!

Arno Strumilos / 15min nuotr./„Colours of Bubbles“ koncerto akimirka
Arno Strumilos / 15min nuotr./„Colours of Bubbles“ koncerto akimirka

Tiesa, nors gal atsirado tokių, kurie pasvarstė, kodėl šis grupės „Colours of Bubbles“ koncertas vyksta „Kablyje“, pilkos sienos ir atmosfera, tarsi stovėtum prie kadaise čia buvusios riedutininkų rampos, labai tiko. Ir, jei iš pat pradžių atrodė, kad organizatoriai puikiai paplušėjo prie apšvietimo, garso kokybė neabejotinai viską nukonkuravo.

Rokeriai „Colours of Bubbles“ savo gerbėjus scenoje pasitiko su naujausio albumo „9 mm“ dainomis, kurios įkvėptos karo, meilės, ginklų, darbininkų klasės, greito gyvenimo tempo ir maišto temų bei atspindindi apolitišką požiūrį į šiuolaikinį pasaulį.

„Tai yra geriausias koncertas. Jūs rašot mūsų istoriją“, – nuskambėjo pirmieji grupės žodžiai po trijų dainų.

Arno Strumilos / 15min nuotr./„Colours of Bubbles“ koncerto akimirka
Arno Strumilos / 15min nuotr./„Colours of Bubbles“ koncerto akimirka

Tik nereikia pagalvoti, kad melomanai čia nuolat šėlo ir trypė. Koncerte nuskambėjo ne vienas ramesnis kūrinys, privertęs lėtai palinguoti.

Žinoma, gausiai ovacijų sulaukė scenoje netikėtai pasirodžiusi nuostabioji Migloko. Jos ir grupės bendrą dainą taip pat išgirsite naujausiame albume.

Į sceną įžengus žinomai atlikėjai, užtemo šviesos, tuomet ji kažką paslaptingai pašnibždėjo vokalistui. „Migloko man ką tik pasakė, kad pasikviesčiau visus arčiau scenos. Ten visi gale susibūrę“, – pokštavo vokalistas, įterpdamas kelis šiaulietiško akcento žodžius.

Tai išties buvo ne tik geriausias koncertas grupei, bet ir jų gerbėjams. Tik šį kartą reikia kalbėti net ne apie ovacijas, palaikymą, bet ir bendrą labai šiltą, stiprią visų emociją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką