Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 10d. 15:02

„Roko naktys“ festivalio žvaigždėms parūpins ir medaus, ir spirgų

„Blood Red Shoes“
Asmeninio albumo nuotr. / „Blood Red Shoes“

Jau šį savaitgalį – rugpjūčio 11-12 dienomis pajūryje griaudės festivalis „Roko naktys“. Į Klaipėdą iš visų Lietuvos vietų suvažiuosiantys roko mėgėjai gaus dvi dienas gero siautulio, o svečiai iš Jungtinės Karalystės galės pasimėgauti tokia nacionaline gėrybe kaip šviežias, ką tik išsuktas medus.

Didžiausios festivalio žvaigždės – šiuolaikinio britų roko grupė „Blood Red Shoes“. Į Klaipėdą jie atvyks penkiese, bet greičiausiai nekels jokių rūpesčių festivalio organizatoriams. „Pavydėtinai šauni kompanija, kurios raideryje, be visų scenos reikalų, yra madingais sveikos gyvensenos dalykais tampantys smūčiai, šviežios sultys, kokosų vanduo, lengvi užkandžiai, šis tas airiško, ir daug lietuviško, jei kalbėsime apie alų, – juokėsi „Roko naktų“ organizatoriai. – Vienas dalykas, pasirodęs išskirtiniu – be lietuviško alaus „Blood Red Shoes“ pageidavo ir lietuviško medaus. Gavome jiems visiškai šviežio, tik vakar išsukto. Patieksime su agurkais. Ko gero, taip medaus jie dar nėra kabinę.“

Asmeninio albumo nuotr./„Blood Red Shoes“
Asmeninio albumo nuotr./„Blood Red Shoes“

"Blood Red Shoes" festivalio „Roko naktys“ scenoje pasirodys šeštadienio vakarą, o penktadienį bus galima pamatyti daugybės šiandieninių festivalių ypač geidžiamą serbų kompaniją „Repetitor“. Nepaisant to, kad grupėje – dvi merginos, jie neprašė nei daugiau veidrodžių, nei tobulai apšviestų grimo stalelių: ryte sukirs sočius pusryčius, vėliau gliaudys riešutus – jų pageidavo visokių rūšių. „Gerai, kad jie koncertuos ne tą pačią dieną su „Blood Red Shoes“ ir riešutai jokiomis aplinkybėmis neatsidurs ant britų stalo, nes jie kaip tik nurodė, kad riešutams yra alergiški“, – pasakojo organizatoriai.

Tuo tarpu 30 metų scenoje jau praleidęs BIX lyderis Saulius Urbonavičius-Samas galėtų būti tas, kuriam aktualesnė įprasta roko vaikinų mitybos grandinė.

„Spirgų padažo prašysiu! Prieš išeidamas į sceną įkalsiu stiklinę taukų. Riešutukais ir ledukais nebūsi ant roko scenos kietas. Truputis kiaulienos nepakenks, nes kaip sakoma vienoje BIX‘ų dainoje: mes mylim žvaigždes, o labiausiai kiaulieną! – juokėsi Samas, su BIX festivalyje „Roko naktys“ grosiantis šeštadienį. – O realiai tai mes paruošėme visiškai specialią, rokinę programą, ir negrosime nė vienos savo častuškės. Nebus gabalų, kurie skamba visuose koncertuose, bus visai kiti gabalai, bet tik dar geresni!“

Alvydo Januševičiaus nuotr./Saulius Urbonavičius-Samas
Alvydo Januševičiaus nuotr./Saulius Urbonavičius-Samas

Klaipėdos laivų remonto elinge jau baigiama statyti „Roko naktų“ scena, kuri dvi dienas priklausys tokioms grupėms, kaip „Freaks on Floor“, „Wolfsome“, „Colours of Bubbles“, „Frank Fitts“, „The Station“, „Timid Kooky“ ar „Crucial Features“. Būtent čia įvyks Viktoro Diawaros-Vee ir Algirdo Barniškio-Blėkos projekto „No Dj‘s goes AC/DC“ premjera. Didžėjų setais publiką pradžiugins ir Benas Aleksandravičius (ba.), Direktorius ir „Local Blood“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

10:09
09:00

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką