Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gruodžio 11d. 11:31

Roko pionieriai „Slipknot“ atvyksta į Baltijos šalis: vasarą surengs vienintelį koncertą

Grupė „Slipknot“
„Warner Music“ nuotr. / Grupė „Slipknot“

Sunkiojo metalo gerbėjai metų pabaigoje sulaukė ilgai lauktos staigmenos. 2021-ųjų vasarą Talino „Saku Suurhall“ arenoje vienintelį koncertą Baltijos šalyse surengs amerikiečių grupė „Slipknot“.

Rugpjūčio 9-ąją įvyksiantis koncertas yra grupės pasaulinio turo „We Are Not Your Kind“ dalis. Jo metu „Slipknot“ pristato to paties pavadinimo šeštąjį studijinį albumą.

Sunkiojo metalo muzikos scenos lyderiai „Slipknot“ susibūrė prieš daugiau nei dvidešimt metų. Devyni iš JAV Ajovos valstijos kilę muzikantai per tuos metus iš pagrindų pakeitė roko muzikos supratimą.

Slipknot – „Psychosocial“:

VIDEO: Slipknot - Psychosocial [OFFICIAL VIDEO]

1999-aisiais vos tik pasirodžius debiutiniam grupės albumui buvo aišku, kad roko scena sulaukė tai, ko dar niekada nebuvo mačiusi, bet ilgai laukė. Tačiau „Slipknot“ kitoniškumas buvo ne tik pranašumas, toks stilius neatitiko to metų normų. Tik ilgu ir sunkiu darbu grupei pavyko išsikovoti vietą pagrindinėje roko scenoje ir drąsiai atstovauti sunkiojo metalo muziką.

Slipknot – „Unsainted“:

VIDEO: Slipknot - Unsainted [OFFICIAL VIDEO]

Po penkerių metų pertraukos 2019-aisiais pasirodęs albumas „We are Not Your Kind“ buvo puikiai įvertintas „Billboard“. Grupės kūrybiškumas ir aiški vizija padėjo jam iškopti į pirmąją „Billboard Top 200“ sąrašo vietą. Galima drąsiai teigti, kad šeštasis grupės albumas pasirodė pačiu laiku, kuomet pasaulyje prasidėjo susvetimėjimo ir baimių pripildytas laikotarpis.

„Warner Music“ nuotr./Albumo „We Are Not Your Kind“ viršelis
„Warner Music“ nuotr./Albumo „We Are Not Your Kind“ viršelis

Grupę sėkmė lydi ne tik kūryboje, 2012-aisiais „Slipknot“ narių pradėtos organizuoti festivalis „Knotfest“ tapo didžiausiu sunkiojo roko festivaliu pasaulyje ir išsiplėtė į keturis žemynus. Per tuos metus festivalį spėjo pamatyti daugiau kaip pusė milijono žmonių iš viso pasaulio.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką