Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 28d. 11:27

Romantiškasis M.Bendžius pristato tarp bangų įamžintą naujos dainos vaizdo klipą

Mantas Bendžius
D.Bendžiaus nuotr. / Mantas Bendžius
Jaunosios kartos aktorius bei dainininkas Mantas Bendžius, visai neseniai pristatęs dainą „Panašus į tave“ iš būsimojo albumo, šiandien pristato naujausią savo darbą – kūrinį „Šoki su manimi“. Visai neseniai šalia pagrindinės savo aktoriaus karjeros pradėjęs ir solinę atlikėjo veiklą, vaikinas spėjo užkariauti daugybes širdžių savo romantiškais ir itin originaliais kūriniais. Dabar pristatomame kūrinyje kūrėjas apdainavo impulsyvią meilę.

„Kurdamas dainą pasitelkiau šokio metaforą, nes šokis tiek mene, tiek gyvenime yra jausmų, emocijų išraiška. Šioje dainoje kvietimas šokti yra kvietimas džiaugtis, jaustis laisvam, mylėti atvira širdimi, be gėdos ir be baimės. Visas mano būsimas albumas bus aprašytas iš mano paties patirčių, na o ši daina yra apie romantišką ir impulsyvią meilę, kuri mane įkvepia kurti bei džiaugtis gyvenimu“, – atvirauja Mantas.

D.Bendžiaus nuotr./Mantas Bendžius
D.Bendžiaus nuotr./Mantas Bendžius

Kūrybingasis atlikėjas dainai „Šoki su manimi“ sukūrė ir išskirtinį vaizdo klipą – Ventės rage įsiamžino tarp bangų ir kaituotojų.

„Tiek muzikos skambesys, tiek muzikinis klipas liudija apie natūralius jausmus ir pojūčius. Visada norėjau, kad mano muzikoje skambėtų akustiniai instrumentai, noriu gyvo ir natūralaus skambesio, noriu perteikt nuoširdžią natūralią nuotaiką.

Apie tai liudija ir mano muzikiniai klipai. Tai jau ne pirmas mano klipas, kuris filmuotas gamtoje, nes pavasaris, viskas atgimsta – tiek gamta, tiek žmonės gyvėja, ypatingai kai tiek laiko visiems teko būti uždarytiems.

Pasirinkau klipą filmuoti Ventės rage, man tai viena gražiausių vietų. Šokau aš, šoko žmonės ore kartu su vėju, labai daug jų kaitavo, kol vyko filmavimas, ir taip gavosi graži šokio metafora“, – apie vaizdo klipo filmavimą pasakoja kūrėjas.

D.Bendžiaus nuotr./Mantas Bendžius
D.Bendžiaus nuotr./Mantas Bendžius

Jau greitai Mantas pristatys ir pirmąjį solinį albumą, kuriame bus pastarųjų metų kūrybą, kupina asmeninių išgyvenimų. Pasak atlikėjo, tai viena svarbiausių akimirkų jo gyvenime.

Kviečiame išvysti ir išgirsti naujausią Manto Bendžiaus vaizdo klipą ir kūrinį „Šoki su manimi“:

VIDEO: Mantas Bendžius - Šoki su manimi

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Temos: 2 Dainos Muzika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

07:19
03:08
07:33

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką