Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 13d. 16:48

Romantiškoji Evelina Sašenko tampa rokere: įvertinkite naujausią atlikėjos kūrinį

Evelina Sašenko
Mindaugo Navicko ir asmeninio albumo nuotr. / Evelina Sašenko

Mūsų atkurtai laisvei šiandien – 30. Yra žmonių, kurie dar nebuvo gimę, yra tokių, kurie jau iškeliavo Anapilin... Laiko ratas vis sukasi, nunešdamas tolyn prisiminimus, o istorija lieka. Ji apie žmones, žuvusius už tai, kad būtume laisvi, ji apie tai, kokie mes stiprūs, kai esame kartu.

Lietuvos dainininkus galime pavadinti Lietuvos metraštininkais, įamžinančiais įvykius, jausmus, praeitį ir dabartį. Apie laisvę sukurta išties nemažai dainų, o viena jų – pati naujausia – „Įkvėpk drąsos“, atliekama Evelinos Sašenko, šiandien išvydo dienos šviesą.

„Ši daina – tarsi praeities įvykių atspindys šiandien. Prieš trisdešimt metų turėjome susitelkti kovai už mūsų laisvę, šiandien ir vėl telkiamės draugėn mintimis, nes kaip niekada turime būti stiprūs kartu – tik taip išgyvensime visas negandas“, – įsitikinusi Evelina, kūrinyje atskleidusi ir kitą savo, kaip atlikėjos pusę: čia ji suskamba visai kitame amplua – iš švelniosios romantikės tampa rokere.

Nauja atlikėjos daina:

VIDEO: Įkvėpk Drąsos - Evelina Sašenko

Štai ką atlikėja pasakoja apie ką tik pasirodžiusios dainos rezultatą.

„Nepaprastai džiaugiuosi kūriniu, kuris paliečia iki širdies gelmių: pati sukūriau melodiją, o tekstą patikėjau Rūtos Lukoševičiūtės – Daudienės plunksnai: ji išties moka perkelti net neišsakytas mintis ant popieriaus, o galutinį dainos skambesį „išgavo“ muzikos prodiuseris Robert Kosinski.

Džiaugiuosi suburta komanda ir esu įsitikinusi, kad dainų reikia klausytis, o ne apie jas kalbėti“, – šypsosi Evelina ir kviečia įvertinti naujausią jos atliekamą kūrinį „Įkvėpk drąsos“.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu
Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką