Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 10, 14:45

Rūtos Meilutytės brolis Margiris „Galapagams“ renka savanorių armiją

Rugpjūčio 2-3 dienomis Zarasuose vyksiančiam muzikos ir pramogų festivaliui „Galapagai“ Rūtos Meilutytės brolis Margiris Meilutis renka savanorių armiją. Pats šeštus metus savanoriaujantis Margiris Zaraso ežero saloje koordinuos 100 savanorių būrį, kurie rūpinsis festivalio lankytojais ir dalyviais.
Margiris Meilutis
Margiris Meilutis / Lino Mažono nuotr.

„Pirmą kartą savanoriauti paskatino paprasčiausias noras išbandyti kažką naujo. Dalyvauti festivalyje, pamatyti visus užkulisius, žinoti, kad pats tiesiogiai prisidėjai prie viso renginio – nė karto nesigailėjau šio pasirinkimo. Savanoriavimas mane atvedė ir prie dabartinio karjeros pasirinkimo, davė neįkainojamos praktikos, naujų pažinčių ir patirčių, nepaprastai praplėtė akiratį tiek profesine, tiek žmogiškąja prasme“, – kalba festivalio „Galapagai“ savanoriams vadovausiantis Margiris Meilutis.

Visi, norintys paragauti festivalio po atviru dangumi savanorio duonos, iki liepos 15 dienos kviečiami užpildyti savanorio paraišką oficialioje „Galapagų“ interneto svetainėje. Prisijungti prie savanorių būrio ir dalyvauti festivalyje matydami visą organizacinę renginio virtuvę gali festivališkam šėlsmui neabejingi bei 16 metų amžiaus sulaukę vaikinai ir merginos.

Didžiausią lauko festivalių Lietuvoje patirtį sukaupusių „Galapagų“ organizatoriai teigia, kad nemažai daliai savanorių festivalis jau tapęs tradicija. Kelis metus iš eilės renginyje savanoriaujantys žmonės savo vasarą planuojasi pagal festivalio datą, kai kurie netgi specialiai grįžta iš studijų užsienyje. Muzikos ir pramogų festivalio organizatorius Algirdas Barniškis – Blėka džiaugiasi, kad kai kurie savanoriai, kurie užaugo su „Roko naktų“, o vėliau ir su „Galapagų“ dvasia, šiuo metu yra ir pagrindinėje „Galapagų“ organizacinėje komandoje.

Festivalis „Galapagai“ vyksta ežerų, kalvų ir pušynų apsuptuose Zarasuose, kurie nuo 2008 m. paskelbti kurortine teritorija. Čia vykstančioje muzikos ir pramogų fiestoje savanoriai rūpinasi lankytojų įleidimu į renginį, įkurdinimu nemokamame palapinių miestelyje, informacijos teikimu. Savanoriai taip pat tampa gidais festivalyje koncertuojantiems atlikėjams, prisideda prie scenos bei visos festivalio infrastruktūros įrengimo, tvarko aplinką.

Muzikos ir pramogų festivalyje „Galapagai“ šiemet koncertuos energingieji britai „Hadouken!“, tekstų gilumu ir muzikos stiprumu pasižymintys „Clawfinger“, stilingieji „Instrumenti“, žaismingai maištaujantys baltarusiai „Lyapis Trubetskoy“, „G&G Sindikatas“, „Antis“, „Golden Parazyth“, „Bix“, iš Italijos atvykstantys „Arcadia“, „Yoko Mono“, Alekna, „The Sound Poets“, „Empti“ ir daugybė kitų. 

VIDEO: Video iš 2012 metų festivalio „Galapagai“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką