TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„RyRalio“: paskutinį kartą

Iš pradžių grojęs Kauno kavinėse, „RyRalio“ duetas vėliau peržengė tokių klubų kaip Maskvos „Propaganda“ ar Londono „Egg“  slenkstį.
„RyRalio“ archyvo nuotr. / Iš pradžių grojęs Kauno kavinėse, „RyRalio“ duetas vėliau peržengė tokių klubų kaip Maskvos „Propaganda“ ar Londono „Egg“ slenkstį.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Prieš 9 metus gimęs ir per šį laiką house muzikos sinonimu tapęs duetas „RyRalio“ taria „sudie“. Šį savaitgalį du pasirodymus Kaune bei Vilniuje surengsiantys Lauris Lee ir Karalius paskutinį kartą už pulto stovės kartu.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Visa galva pasinerti į verslo pasaulį nutarusio Šarūno Karaliaus sprendimas lėmė, jog beveik dešimtmetį gyvuojančioje „RyRalio“ epochoje dedamas taškas. Kadaise kelioms dešimtims groję, vėliau net ir tūkstantines minias priversti šokti sugebėję „RyRalio“ vyrai šį savaitgalį surengs paskutinius du savo pasirodymus, į kuriuos bus galima patekti nemokamai.

Penktadienio vakarą Lauris Lee ir Karalius gros Vilniaus klube „G Stars“, o šeštadienį veiksmas persikels į šio dueto valdomą Kauno klubą „Pop Star Bar“.

– Ar galėtum prisiminti, nuo ko prasidėjo „RyRalio“ epocha? – „15min“ paklausė paskutinių savo pasirodymų laukiančio Š.Karaliaus.

– „RyRalio DJs“ ir „RyRalio Records“ pradėjo gyvenimą prieš 9 metus. Tuomet elektroninės šokių muzikos kultūra Lietuvoje buvo dar tik pradėjusi megztis. Tai buvo naujas ir įdomus reiškinys, į kurį įsitraukėme ir mes. Pradėjome organizuoti renginius, nutarėme lietuvišką muziką pristatyti pasauliui ir pradėjome leisti pirmuosius house muzikos įrašus. Per šiuos metus išleidome 5 vinilines ir 6 kompaktines plokšteles, spėjome pagroti 16-oje šalių, trijuose žemynuose.

– Koks jausmas taip anksti išeiti į pensiją?

– Kažkieno pabaiga – tai naujo etapo pradžia. Toliau rūpinsiuos mūsų klubo „Pop star bar“ ir naujai atidaryto viskio baro „W 1640“ vadyba. Ir, kas žino, galbūt laikas nuo laiko savo malonumui pasukiosiu plokšteles ar kompaktinius diskus.

– Jums su Lauriu teko groti daugybėje vakarėlių ir festivalių. Ar kurį nors pasirodymą laikote pačiu pačiausiu?

– Sunku ką nors taip staiga išskirti, tačiau buvo visko. Tikrai visada malonu groti šokių muzikos sostinėje Londone. Šiame mieste teko garbė pasirodyti mažiausia šešis kartus. Džiugu nuvykti į Tbilisį ir ten sužinoti, kad žmonės eina iš proto dėl mūsų kartu su vokaliste iš JAV Nica Brooke įrašyto kūrinio. Įspūdinga groti Stambulo azijinėje dalyje, o gyventi europinėje... Buvo daug labai gražių ir įdomių momentų, kurių manau užtektų ir prisiminimų knygai parašyti. Galbūt tai kada nors ir padarysiu.

– Ar galėtum palyginti Šarūną Karalių pačioje „RyRalio“ pradžioje su tuo Šarūnu Karaliumi, kuris šį savaitgalį stovės ant „G stars“ ir „Pop Star Bar“ scenos?

– Jei trumpai, tai tuomet buvo daug entuziazmo, o dabar dar yra ir sukauptos patirties, kurią neabejotinai ir toliau atiduosiu vystydamas mūsų esamus ir būsimus projektus

– Ką ketini daryti su savo 3 tūkst. vinilo plokštelių kolekcija?

– Tikiuosi, kad mano plokštelių kolekcijos vertė tik augs. Daugelis viniliniu formatu prieš 5–8 metus išleistos muzikos, deja, taip ir nebuvo išleista šiuo metu rinką valdančiu skaitmeniniu formatu. Tad kas žino, galbūt po 20 metų plokštelių vertė bus tokia, kad man net nerūpės bankrutuojanti ir pensijų negalinti mokėti „Sodra“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką