Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 05, 17:13

Ryškioje fotosesijoje įsiamžinusi merginų grupė „Kristal“ žada staigmenų

Merginų grupė „Kristal“ kaip ir kiekvienais metais ruošia naują, abejingų nepaliksiančią programą ir dalinasi savo naujausios fotosesijos nuotraukomis.
Grupė „Kristal“
Grupė „Kristal“ / Joe Black Photography nuotr.

Šie metai yra šiek tiek kitokie nei visi kiti. Po praeito „uždaryto“ sezono merginos sako beprotiškai laukiančios koncertų ir yra pasiruošusios dalintis savo muzika, bei energija per įvairias šventes. Kaip ir jų klausytojai, jos pačios yra išsiilgusios koncertų, kuriuose dalyvauja ir kaip žiūrovės, todėl savo programą nori padovanoti žiūrovams tokią, kuri leistų jiems grįžus namo parsinešti tik pačias geriausias emocijas, rašoma grupės pranešime spaudai.

„Esame prikaupusios tiek energijos, norime „išsitaškyti“ ir atsigriebti už praeitus metus su kaupu. Todėl šiemet daug dėmesio skyrėme savo skambesiui, energijai ir, žinoma, įvaizdžiui. Pasirinkome raudoną spalvą, kuri atspindi mūsų vidinę būseną. Norime rodyti save, išdainuoti visas aukščiausias natas ir išsišokti su publika“, – kalbėjo grupės narė Donata Borusevičė.

„Nuolat ieškome naujų spalvų ir naujų vėjų savo pasirodymuose, taip ir šiemet galime atnešti ne vieną skirtingą vaizdą ir emociją, kuriuos vainikuos dainos, kurias žino ir dainuoja visi. Galime būti ugningos, žaismingos ar net geišos su japonišku prieskoniu. Nebijome pasirodyti išskirtinai ar atkreipti į save dėmesį. Pasirodymai mums pačioms yra pramoga“, – antrino Julija Jegorova-Butavičienė.

„Laisvos, drąsios, seksualios ir užtikrintos savimi, tokios mes šioje fotosesijoje. „Joe Black Photography“ komanda, su kuria dirbame ne vienerius metus, puikiai suprato mūsų mintį, leido mums improvizuoti ir išspinduliuoti tą energiją, kuri gyveno viduje. Mes labai laukiame šventinio laikotarpio, kad galėtumėm susitikti su jumis mūsų koncertuose“, – kalbėjo Kristina Ivanova.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką