Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Saulius Prūsaitis ruošiasi brangiausiam savo koncertui

Saulius Prūsaitis
StepDraw nuotr. / Saulius Prūsaitis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Išskirtinės erdvės jaukiems muzikiniams susitikimams ir ypatinga šviesa, – tai dabar verda atlikėjo ir kompozitoriaus Sauliaus Prūsaičio galvoje. Ruošdamasis savo kalėdiniams koncertams jis kaip mažas vaikas džiaugiasi sumanytomis staigmenomis ir įgyvendinimui „pasiduodančiomis“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Gruodžio 19 dieną Nacionalinėje dailės galerijoje Vilniuje ir gruodžio 23-iąją „Žalgirio arenos“ Amfiteatre Kaune įvyks Sauliaus Prūsaičio pasirodymai su muzikantų grupe, kurią daugelis pamilo spektaklyje „Išvarymas“.

„Tai bus pats brangiausias mano koncertas, – prisipažįsta S.Prūsaitis. – Dažniausiai koncertuoju su choru „Ąžuoliukas“. Bemaž šimto žmonių buvimas scenoje man leidžia nesukti galvos dėl didelių dekoracijų, ypatingo apšvietimo, vaizdo instaliacijų ir panašių dalykų. Bet kalėdiniai koncertai vyks išskirtinėse erdvėse ir aš būsiu be choro. Supratau, kad scena tampa tuštoka ir kad atėjo metas programą paversti lengvu spektakliu, kiekvienai dainai suteikiant savą kūną ir vaizdą.“

VIDEO: Saulius Prūsaitis - Just Like Animals

S.Prūsaitis pasakoja, kad kiekvienam jo kūriniui yra ruošiama individuali šviesos instaliacija. „Spektaklyje „Išvarymas“ muzika, kurią groju, daug patraukliau skamba, nes nuolat esame tam tikrame šviesos sraute ar šešėlyje. Galvodamas apie tai supratau, kad ir būsimuosiuose koncertuose man labai svarbu iš dalies atkurti tą vaizdą, nes teatrinis apšvietimas – labai geras sąjungininkas ir man, ir muzikantams“, – sako S.Prūsaitis. 

Sutelkęs daug dėmesio į koncertinę šviesos emociją Saulius pabrėžia, kad tai nereiškia, jog į sales susiveš LED ekranus, lempas ir kitus įprastus dalykus. Jam svarbu, kad klausytojai atsidurtų tokioje aplinkoje ir išvystų tokią šviesą, kurioje Saulius Prūsaitis ir jo grupė „veikia geriausiai“.

VIDEO: Saulius Prūsaitis - Meile, tu (Radio Edit)

Daug dėmesio ne tik muzikinio pasirodymo kokybei, bet ir bendrai koncerto nuotaikai skiriantis muzikantas patikina, kad publikai turi paruošęs ir daugiau staigmenų.

„Suprantu, kad tai – išskirtinis laikotarpis ir mes rengiame koncertus ypatingose salėse, todėl noriu pateikti žiūrovams didelę staigmeną. Scenoje bus vienas svečias, bet jo kol kas neišduosiu. Kas ateis – galės pamatyti“, – šypsodamasis intriguoja S.Prūsaitis.

Išskirtiniai Sauliaus Prūsaičio ir grupės koncertai vyks gruodžio 19 d. Nacionalinėje dailės galerijoje Vilniuje ir gruodžio 23 d. „Žalgirio arenos“ Amfiteatre Kaune. Bilietus platina „Ticketpro“.

VIDEO: ♦Saulius Prūsaitis - Big Boys Don't Cry (Starkaus & Radzevičiaus kelionės: Visos Australijos dulkės)
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką