Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 27d. 10:45

Šeimyninis duetas Monika Marija ir Dovydas Laukys pristato pirmąjį kūrinį kartu

​​​​​​​Skaičiuojant paskutines vasaros dienas Monika Marija Paulauskaitė-Laukė ir Dovydas Laukys paruošė neeilinę premjerą – jautrią ir asmenišką dainą „Tu šalia“. Šis kūrinys atlikėjams ypatingas ne tik savo žinute, bet ir tuo, kad jį pora rašė bei atlieka drauge. Tai – pirmoji bendra sutuoktinių daina, rašoma pranešime spaudai.

Iki šiol muzikinį Monikos Marijos ir Dovydo debiutą išgirsti galėjo tik jųdviejų komandos nariai bei paskutinio Monikos Marijos vasaros koncerto „Žalgirio“ arenoje klausytojai. Tiesa, dabar šios premjeros su nekantrumu laukia ne tik ištikimiausi gerbėjai.

„Nekantraujame daina „Tu šalia“ pasidalinti ne tik su visais mūsų klausytojais, bet ir su šeima - šįkart jie išankstinės premjeros neturėjo!“ – juokiasi pora.

Malonus sutapimas, kad šią dainą vyras ir žmona pristato būtent rugpjūtį – mėnesį, kuomet jiedu mini savo pirmąsias santuokos metines. Kai kalba pasisukdavo apie asmeninį gyvenimą, pora vengė smalsuolių dėmesio, tačiau dabar, kai viskas nurimo, jiedu dalijasi savo meilės istorija taip, kaip moka geriausiai – per muziką.

Pokalbis 15min studijoje:

Monikos Marijos ir Dovydo dainą „Tu šalia“ galite išgirsti čia:

VIDEO: Monika Marija ir Dovydas Laukys - Tu šalia (Official music video)

„Visi gražiausi dalykai mūsų gyvenime įvyko spontaniškai, neplanuotai. Taip pat gimė ir šis kūrinys. Pastebėjome, kad yra sukurta nemažai nelaimingos meilės ar išsiskyrimo dainų. Tokioje muzikoje emocijos būna išties stiprios, tačiau mums norėjosi parašyti visai kitokią istoriją. Norėjome parašyti laimingą meilės dainą. Meilės, kurios šiandieniniame pasaulyje kartais, regis, trūksta. Meilės, kuri suteiktų ramybę, užtikrintumo ir saugumo jausmą. Tokios meilės, su kuria norisi nugyventi visą gyvenimą“, – pasakojo pora.

Nors ši Monikos Marijos ir Dovydo daina yra pirmasis jų bendras kūrinys, iki šiol jiedu darbavosi ne prie vieno projekto. Atlikėjos vyras, daugeliui dar puikiai atpažįstamas iš „X faktoriuje“ susikūrusios ir projektą laimėjusios grupės „120“, prisidėjo prie vaizdo klipų „Žaidimas“ ir „Pasikalbėkim gyvai“ kūrimo. Ar lengva dviem menininkams drauge derinti asmeninį ir profesinį gyvenimą?

„Nors to ir neplanavome, džiaugiuosi, kad galiu prisidėti prie Monikos kūrybos. Stengiamės gerbti vienas kito nuomonę, todėl bendras darbas neišvargina, o kai mūsų požiūriai išsiskiria, tai mūsų nesustabdo. Beje, nors daugeliui atrodau kaip nuolat pozityvus ir draugiškas žmogus, profesinėje srityje galiu būti ir griežtas, kategoriškas.

Visgi, kai esame drauge su Monika, bendriems darbams charakteriai netrukdo – visus iššūkius galiausiai įveikiame kalbėdamiesi, diskutuodami ir taip priimdami optimaliausią sprendimą. Juokinga, nes iš pradžių žodžio „duetas“ vengėme kaip velnio, tačiau gyvenimas vis tik nenuspėjamas, o muzikos, kuri mums teikia tiek daug malonumo, matyt, negalime išvengti, kad ir kaip norėtume!“, – tvirtino Dovydas.

Savo mylimajam antrino ir Monika Marija: „Pasitikiu Dovydu, jo idėjomis ir talentu kurti bei rasti geriausią sprendimą. Manau, mus abu motyvuoja galutinis rezultatas ir tas sunkiai nusakomas jausmas, kuris apima pasiekus projekto finišą. Tuo metu apima lengva euforija!

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Monika Marija Paulauskaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Monika Marija Paulauskaitė

Daina „Tu šalia“ tarsi įprasmina, apibendrina mūsų pirmuosius santuokos metus, o idėja ją sukurti gimė visai netikėtai, vienoje iš mūsų kelionių automobiliu. Aš išgirdau dainą, kurią iškart pasigarsinau, ji atkreipė ir Dovydo dėmesį. Pasiūliau grįžus namo pabandyti pagroti ją dviese. Jis ilgai negalvojęs sutiko, tačiau dar sekundę pasvarstęs lemtingai paklausė:

„O gal geriau… parašykime savo? Šią dainą kūrėme kartu su Pauliumi Vaicekausku, Žygimantu Kepeniu, Giedriumi Naku, tai mūsų draugai, kurie puikiai mus pažįsta. Procesas buvo sklandus ir įkvepiantis: retai taip būna, jog dainos temą žinotum iš anksto, dažniausiai ją įprasta pradėti nuo muzikos, bet šįkart, viskas gimė, rodos, vienu metu, labai natūraliai.“

Prie muzikinio klipo gamybos dirbo australų ir lietuvių komanda. Vaizdo medžiagos režisierius ir prodiuseris Brad Day, montažo režisierius Lukas Čestovas.

 Vido Černiausko nuotr. /Dovydas Laukys
Vido Černiausko nuotr. /Dovydas Laukys

„Šįkart, turėjome kelis užbaigtus muzikinio klipo variantus, ir, galiausiai, pasirinkome tą, kuris mus palietė labiausiai. Tiek istorija, tiek vaizdo klipo tema yra labai universalios. Mes visi žinome, ką reiškia laukti mylimojo arba mylimosios, svajoti, kad būsime kartu, džiaugtis ir vertinti akimirkas kai esame šalia vienas kito. Būtent apie tai ir yra mūsų nauja daina.“ - pasakojo Dovydas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

02:40
01:06:56
10:24

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką