Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sekmadienį žymūs atlikėjai vienijasi labdaros koncertui Japonijos stichijos aukoms

Koncerto plakatas
Koncerto plakatas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį sekmadienį, kovo 27 dieną, menų fabrike LOFTAS Lietuvos muzikantai kartu su labdaros organizacija „Gelbėkit vaikus“ visus kviečia į labdaringą koncertą, kurio metu surinktos lėšos bus skirtos nuo cunamio ir žemės drebėjimų nukentėjusiems Japonijos vaikams.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tragiškų stichijos padarinių Japonijoje aukų vis daugėja. Tūkstančiai neteko artimųjų ir draugų, šimtai tūkstančių – savo namų ir viso užgyvento turto. Tarp jų – daugiau nei 100 000 vaikų, likusių be pastogės ir būtiniausių daiktų. 

Renginyje koncertuos „G&G Sindikatas“, NO DJs, „Freaks on Floor“, „ŽAS“, „EMPTI“,„Gerai Gerai ir Miss Sheep“, „Dee&Kamy“, taip pat gegužės pradžioje naują albumą „Stebuklas“ išleisianti grupė „Lemon Joy“. 

Už įėjimą kviečiama mokėti tiek, kiek nori ar gali paaukoti Japonijai – labdaringų lėšų surinkimą ir administravimą rengia organizacija „Gelbėkit vaikus“. Visi muzikantai sutiko renginyje pasirodyti be jokio honoraro, siekdami prisidėti prie šios pagalbos iniciatyvos. 

„Turime savo balsą, sugebėjimą groti – skirti šiuos savo turimus resursus vardan tokio svarbaus šiuo kritiniu metu tikslo – mažiausia, ką galime padaryti dėl visų tų žmonių ir ypač vaikų, kurie prarado tiek daug“, – pasakoja menų fabriko LOFTAS įkūrėjas Viktoras Diavara, patalpas koncertui nedvejodamas paskyręs nemokamai. 

Koncerto metu žiūrovai taip pat galės įsigyti nuotraukų iš visai neseniai iš Japonijos grįžusio muzikanto Andriaus Mamontovo fotodienoraščio „OSAKA/KYOTO 2011“. Surinkti pinigai taip pat atiteks stichinės nelaimės aukoms.

Šiuolaikinės Japonijos maisto kultūros puoselėtojai, restoranas „Shimai Sushi & Wine“, vakaro metu supažindins norinčiuosius su suši istorija ir ruošimo technika – kartu su japoniškos virtuvės meistru norintieji galės nemokamai pasigaminti pirmąjį savo suši ir jį įamžinti nuotraukose.

Žmonės kviečiami ateiti apsivilkus baltais marškinėliais, ant kurių tapytoja Dalia Dokšaitė, dirbanti japonų sumi-e (sumi-e – tapyba tušu) technika, visus papuoš Japoniška simbolika.

Labdaros koncertas Japonijos stichijos aukoms paremti – sekmadienį nuo 20 val. menų fabrike LOFTAS, Švitrigailos g. 29, Vilnius.

VIDEO: Andrius Mamontovas kviečia aukoti Japonijos vaikams
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Vaikas „Loftas“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką