Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Sel“ koncertas Klaipėdoje – ribotam žiūrovų skaičiui

Egidijus Dragūnas
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Egidijus Dragūnas
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau kitą šeštadienį, liepos 4 dieną, Klaipėdos Vasaros estradoje įvyks grandiozinis koncertas "SEL Grand Show 2015". Kiek daugiau nei dvi valandas truksiantis renginys šiemet vyks didžiausioje per visą SEL grupės istoriją mobiliojoje scenoje, kurios plotis siekia 60 metrų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kas dar laukia gerbėjų, SEL lyderis Egidijus Dragūnas neatskleidžia, bet, anot jo, tai bus įspūdingas ir nepamirštamas reginys. 

„Koncertus prie jūros visada lydi išskirtinės emocijos”, – pasakoja atlikėjas. 

Įdomu tai, kad, priešingai nei anksčiau, į šį koncertą patekti galės ne visi norintieji. Šiemet dalyvių skaičius yra ribotas – iš viso šiame renginyje dalyvaus 18 tūkst. žiūrovų, iš kurių apie 1 tūkst. koncertą stebės specialioje VIP zonoje. Šiuo metu parduodami paskutiniai bilietai, prekybos jais neplanuojama pratęsti. Taip nuspręsta neatsitiktinai.  

VIDEO: SEL – „Užmerkiu akis“

„Man labai svarbu, kad renginio metu būtų užtikrintas žmonių saugumas ir išvengta nemalonių nesusipratimų, todėl žiūrovų skaičių nuspręsta riboti. Žinau, kad kitą savaitę nebebus bilietų, bet šiemet labai griežtai nusprendžiau – jokių papildomų. Svarbiausia gera muzika ir saugumas koncerto metu”, – sako E. Dragūnas.

Be to, organizatoriai tariasi su atsakingomis institicijomis bei vietos verslininkais, kaip padėti žmonėms saugiai nuvažiuoti ir grįžti namo po koncerto.

„Tariamias su Klaipėdos vasaros estrados valdytojais, prašysime bendradarbiauti Klaipėdos ir Palangos autobusų vežėjų kompanijas. Norime padėti žmonėms, kurie gyvena Palangoje ir kitose vietovėse greta Klaipėdos, saugiai grįžti namo po koncerto. Žinoma, tai nėra paprasta, nes koncerte bus tiek žmonių, kiek šiuo metu gyvena visoje Palangoje su priemesčiais. Visgi tai įmanoma – mes norime tvarkos koncertuose“,  – užtikrino E. Dragūnas.

VIDEO: SEL - Kam Tu Meldies (Official Music Video)

SEL lyderio teigimu, jam šiuo metu nebėra svarbiausia pasirodyti prieš kuo didesnę auditoriją, nes gyvenime prioritetai jau kiti. Įdomu ir tai, kad prieš koncertą atlikėjas nejaučia jokio streso. 

„Jaučiuosi ramus ir laimingas, nes žinau, kad su manimi dirba labai stipri komanda, geriausi savo srities specialistai, esu užtikrintas, kad renginys bus labai geras. Be to, greta manęs – Eleonora, o tarp žiūrovų šiemet – ir ką tik aštuntąjį gimtadienį atšventęs sūnus Deividas. Tai vienas pirmųjų koncertų, kuriame dalyvaus mano sūnus. Tai mane įpareigoja labiausiai“, – sako E. Dragūnas.

VIDEO: SEL feat. Camille - Neduok Man Jokio Šanso (Live)

Klaipėdos vasaros estradą valdančios organizacijos „Žvejų rūmai“ direktorius Alvydas Juozas Lenkauskas džiaugiasi, kad Klaipėdoje jau ketvirti metai vyksta SEL koncertai. 

„Tai yra didžiausias metų renginys šioje estradoje – šventė visam miestui. Tiesa, praėjusių metų patirtis rodo, kad reikia žmones informuoti dėl parkavimo vietų. Estrada neturi savo specialių parkavimo teritorijų, todėl koncerte dalyvaujančių žmonių prašytume mašimas statyti kitąpus gatvės prie prekybos centro “Studlandas”. Arba ateiti pėsčiomis nuo miesto centro, kelionė truktų apie 15 minučių“, – pataria A. J. Lenkauskas.

VIDEO: SEL - Svetimi (Original)

„SEL Grand Show 2015“ vyks liepos 4 dieną (šeštadienį) Klaipėdos Vasaros estradoje (Liepojos g. 1, Klaipėda). Rekomenduojama vieta automobiliams statyti: PC „Studlendas“ (H. Manto g. 84, Klaipėda). 

Daugiau automobilių statymą apie parkavimą ir galimybę nuvažiuoti į renginį bei grįžti į Palangą specialiu transportu bus skelbiama grupės SEL socialinio puslapio facebook.com paskyroje.

Apie grupę SEL

Grupės istorija prasidėjo 1992 m. Šiandien – tai viena daugiausiausiai bilietų Lietuvoje parduodanti gurpė. Pernai gruodžio 6 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje SEL surengė pirmąjį Lietuvos atlikėjų istorijoje „360 laipsnių“ koncertą, kurio dėka buvo pagerintas „Žalgirio“ arenos rekordas, kuris priklausė tam pačiam SEL – koncertą stebėjo 20.024 žiūrovai.

Tų pačių metų gruodžio 8 d. SEL albumas „Aš kaip žąsis“ buvo pripažintas platininiu Lietuvoje (vertinant 2009–2013 m. pardavimus). Albumas buvo parduotas daugiau kaip 15.000 kopijų tiražu – visi pinigai gauti jį pardavus buvo paaukoti Egidijaus Dragūno paramos fondui, kuris rūpinasi sunkiai sergančiais vaikais.

VIDEO: SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką