Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 16d. 08:35

SEL koncerto Osle akimirkos: stebėjo ir ambasadorius, ir tituluotos gražuolės

SEL koncerto Osle akimirkos
Indrė PIX/PROKADRAS nuotr. / SEL koncerto Osle akimirkos

Egidijus Dragūnas-Sel savo koncertais stebina ne tik lietuvius, neseniai Osle jis savo dainomis užbūrė ir užsienyje gyvenančius melomanus. „Tai tarsi muzikinis Lietuvos kelias. Sustojome kartu – petys petin, ranka rankon ir turėjome nuostabų laiką“, – po SEL koncerto Norvegijos sostinėje kalbėjo vienas iš jame dalyvavusių svečių.

Pasirodymo organizatoriai neslėpė, kad jų sprendimas į Oslą pakviesti SEL pasiteisino. „Jau seniai nesulaukėme tiek komplimentų. Viskas praėjo nuostabiai, o žmonių komplimentai, pasiekę mus ir asmeniškai, ir socialinėje erdvėje, glosto širdį“, – kalbėjo Andrius Kupšys, „Empire Events“, rengusios koncertą, atstovas.

SEL koncerto Osle akimirkos – galerijoje:

Muzikos šventėje netrūko ir itin garbių svečių: koncerte apsilankė Lietuvos ambasadorius Norvegijoje Jonas Paslauskas. Diplomatas po koncerto šeštadienio vakarą pavadino fantastišku, o SEL pasirodymą – itin moderniu. Be to, kaip pažymėjo J.Paslauskas, tokie renginiai itin stiprina lietuvių bendruomenes, gyvenančias toli nuo tėvynės.

Indrė PIX/PROKADRAS nuotr./SEL koncerto Osle akimirka
Indrė PIX/PROKADRAS nuotr./SEL koncerto Osle akimirka

Į koncertą Norvegijos sostinėje atvyko tautiečiai ne tik iš Oslo, tačiau ir iš kitų miestų, taip pat buvo svečių ir iš aplinkinių valstybių. SEL ošiančiai miniai skleidė muzikinę magiją, o tarp publikos buvo galima pamatyti net ir tituluotų gražuolių.

Geriausios koncertinės grupės Lietuvoje SEL nariai Osle lankėsi po daugelio metų. Šia proga SEL pasirodė pilnu sąstatu: atvyko ir muzikos grupė, ir pritariančioji vokalistė. E.Dragūnas į Norvegiją pakvietė net asmeninę fotografę.

Vietos lietuviai grupės lyderį apipylė ne tik komplimentais, tačiau ir išskirtinėmis dovanomis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką