Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 12 20, 13:39

Senjasa ir „Radistai“ pristato bendrą dainą „Kam tau šito reikia?“: išgirskite

„OpenPlay“ įrašų kompanija pristato naują Radistai Dj's kūrinį „Kam tau šito reikia?“ kartu su ryškiąja Senjasa, kurios debiutinis singlas „Man nepatinka“ buvo perklausytas daugiau nei 1 milijoną kartų „Youtube“ platformoje.
Senjasa ir Radistai
Senjasa ir Radistai / OpenPlay ir asmeninio albumo nuotr.

Naujausias žinomų prodiuserių ir jaunos atlikėjos bendras darbas į radijo stotis gražins klasikinio britiško house'o skambesį su moderniai parašytais Senjasos žodžiais apie santykius ir abejones.

„Tik nuskambėjus pirmiems dainos akordams „OpenPlay“ dainų rašymo stovykloje iš mano lūpų išsprūdo frazė „kam tau šito reikia?“ ir jau tada žinojau, kur tai mane nuves. Rašydama žodžius galvojau apie tai, kad bet kokia meilės forma yra tarsi euforija ir dažnai yra vedama iliuzijos. Egzistuoja per stipri meilė ir ji gali išlaisvinti žmogaus vaizduotę“, - pasakoja Senjasa.

„Dainoje vartojami motyvai, tokie kaip „kortas burnoje tirpdau / tūzai kalba, aš klausau“ yra simboliai, turintys perkeltinę reikšmę. Visas dainos tekstas yra skirtas klausimui, kuris yra užduodamas priedainyje, kodėl reikia gyvenime vienų ar kitų dalykų, kai iš tikro jie gali būti neverti laiko ir dėmesio. Turbūt tai klausimas pačiai sau.“

Išgirskite kūrinį:

VIDEO: Radistai DJs ft. senjasa - kam tau šito reikia?

Radistai Dj's ir Senjasa naujausią kūrinį „Kam tau šito reikia?“ gyvai bus galima išgirsti jau gruodžio 25 dieną „Žalgirio“ arenoje Kaune, renginyje „Radistai & Friends Arena Show“. „OpenPlay“ atlikėjai taip pat prisijungs prie šventinių muzikinių sveikinimų ir didžiausioje metų diskotekoje atliks savo naujus ir jau žinomus kūrinius gyvai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką