Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 16d. 12:41

Serialo „Meilė gydo“ žvaigždė E.Ancevičiūtė savo muzikiniame klipe įsiamžino su bičiuliu modeliu

Eglė Ancevičiūtė ir Tomas Butautas
Stop kadras / Eglė Ancevičiūtė ir Tomas Butautas

Šiemet Lietuvos teatro ir muzikos akademiją baigusi aktorė Eglė Ancevičiūtė jau spėjo užkariauti televizijos žiūrovų širdis. TV serialo „Meilė gydo“ žvaigždė stebina ne tik savo aktoriniais, bet ir muzikiniais gebėjimais. Šiandien Eglė pristato naujausią savo muzikinį kūrinį „Kas mums bus toliau?“ ir muzikinį klipą, kuriame nusifilmavo su modeliu Tomu Butautu.

E.Ancevičiūtė atskleidžia, jog naujausias jos kūrinys yra apie žmonių santykių trapumą, nenuspėjamumą ir tuo pačiu – grožį. Apie tai, kaip kas dieną gali save ir savo artimą atrasti iš naujo.

Aktorė tikina, kad dainos vaizdo klipui ją įkvėpė grimo meistrės Dianos Rakickajos darbo nuotrauka.

„Vaizdinys sukėlė daug minčių ir labai susiliejo su naujausios dainos atmosfera – du auksiniai žmonės, gulintys ir bendraujantys tik per galvos pasisukimus. Norėjau, kad klipas būtų minimalistinis, neperkrautas, bet kartu ir papasakotų žmonių santykių istoriją“, – pasakojo E.Ancevičiūtė.

Stop kadras/Eglė Ancevičiūtė
Stop kadras/Eglė Ancevičiūtė

Vaizdo klipo filmavimui Eglė neatsitiktinai pasikvietė reklamose dažnai matomą modelį T.Butautą. Draugystė juos sieja nuo senų laikų – abu baigė tą pačią mokyklą gimtajame Joniškyje. Abu bičiuliai tikina, kad muzikinio klipo filmavimas pareikalavo nemažai iššūkių.

„Filmavimui mums reikėjo juodos spalvos, kurios ganėtinai ilgai ieškojau. Simboliška, bet juodžiausia medžiaga, kurią radau – kapų žemės. Auksiniai žmonės, gulintys ant kapų žemės – metaforiška, todėl apsistojau ties šiuo variantu“, – pasakojo aktorė.

Tačiau Eglė pabrėžia, kad didžiausiu iššūkiu filmavimo aikštelėje tapo tai, jog kuriamos vaizdo klipo būtybės turėjo būti juodomis akimis: „Tomas tiek ašarojo, jog jaučiausi taip, tarsi daryčiau jam kokią egzekuciją“. Pirmą kartą dirbtinius lęšius išbandęs modelis šmaikštavo, kad dar nei vienai merginai nebuvo leidęs prisiliesti prie jo akių.

„Iš tiesų, jokie iššūkiai nėra tokie baisūs, kai dirbi su profesionalais“, – tikina aktorė E.Ancevičiūtė, kviesdama visus įvertinti jos naująjį darbą ir dėkodama komandai: grimo meistrei Indrei Paulinai Gadeikytei, Žilvinui Baškiui, Mariui Meilūnui ir, žinoma, Tomui Butautui.

Įvertinkite naująjį aktorės E.Ancevičiūtės muzikinį klipą:

VIDEO: Eglė Ancevičiūtė - Kas mums bus toliau?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką