Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeštadienį „Heineken Open‘er 2011“ minią valdė scenos karalius Prince‘as

Prince'o pasirodymas
Rūtos Dirmaitės nuotr. / Prince'o pasirodymas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tingiai dieną po pilku Lenkijos dangumi šeštadienį leidę Gdynėje vykstančio festivalio „Heineken Open‘er 2011“ svečiai atkuto į vakarą. Po kelionių į miestą, pietų ir pokalbių prie palapinės vakarėjant minios traukė į festivalio koncertų zoną.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Muzikinę programą didžiojoje festivalio scenoje pradėjo amerikiečių roko grupė „Primus“. Per dieną pailsėję festivalininkai noriai šoko pagal jų grojamą muziką, nors minia ir nebuvo tokia didelė kaip per didžiausių žvaigždžių koncertus. O dauguma anksčiau į festivalį atėjusių neslėpė, kad laukia garsiojo Prince‘o pasirodymo.

Apšilti kojas ir pasiklausyti nuotaikingos muzikos po „Primus“ dainų publika rinkosi antroje pagal dydį „Tent“ scenoje. Čia savo muzika dalijosi 23-ejų britų atlikėja Kate Nash. Pasirodžiusi su merginų grupe, raudonplaukė neslėpė džiaugsmo šiltu sutikimu ir šėlstančia publika. Ji atliko ir garsiuosius savo hitus, tokius kaip „Foundations“ ar „Do-Wah-Doo“. Tačiau kad ir kaip gerai dainuotų Kate Nash, didelė dalis klausytojų nesulaukė koncerto pabaigos, mat skubėjo artyn prie didžiosios scenos, kur laukė scenos legendos 53-ejų amerikiečių dainininko ir aktoriaus Prince‘o koncertas.

Auksu tviskantis scenos karalius pasirodė mandagiai vėluodamas apie penkiolika minučių, nors kitos festivalio žvaigždės, tarp jų ir grupė „Coldplay“ nevertė gerbėjų laukti. „Lenkija, štai ir aš. Aš jus myliu, ar jūs mane“, – šaukė Prince‘as. Jis nepaliovė kartoti mylintis minią, o ypač džiaugėsi, kai dešimtys tūkstančių klausytojų jo prašomi grojo ir dainavo kartu. Atrodė, kad Kosakowo oro uosto laukas virto didžiule šokių aikštele. Per dvi valandas trukusį pasirodymą Prince‘as, kurio tikrasis vardas Prince‘as Rogersas Nelsonas atliko naujus ir gerai pažįstamus kūrinius.

Publika tiesiog skendėjo euforijoje išgirdusi tokius hitus kaip „Nothing Compares To You“, o išgirdę legendinio „Kiss“ akordus Prince‘o gerbėjai kone pašėlo. Įspūdinga buvo ir amerikiečio koncerto scenografija, akį traukusi ryškiomis spalvomis. Kuomet Prince‘as dingo nuo scenos „Heineken Open‘er 2011“ lankytojai nepaliovė šaukti ir prašyti jo sugrįžti. Po trumpo biso minia nerimo ir įkalbėjo ekscentriškąjį dainininką sugrįžti darsyk. „Ar jūs pamišę? Aš taip! Pasilinksminkime“, – plačiai šypsodamasis kreipėsi į klausytojus Prince‘as. Nors koncerto pradžioje atrodė, kad jis kiek save tausoja, tačiau pasirodymui įsibėgėjant garsus dainininkas ir pats įsisuko į linksmybių sūkurį ir užsikrėtė publikos pozityvumu. Didelį įspūdį daugeliui paliko ir kartu su Prince‘u pasirodžiusios vokalistės, stebinusios stipriais balsais.

Pirmąją viešnagę Lenkijoje Prince‘as pažymėjo neįtikėtinu skaičiumi bisų – net penkiais. Atrodė, kad pats muzikantas nenori nulipti nuo scenos. Kuomet atlikėjai galutinai paliko sceną, festivalininkai vis dar niūniavo Prince‘o dainas, traukdami stebėti kitų atlikėjų pasirodymų.

Tikra staigmena festivalio lankytojams tapo šiek tiek po vidurnakčio prasidėjęs neįtikėtinas fejerverkų šou. „Heineken Open‘er“ dešimtmečio proga, atrodė, sprogsta dangus. Įvairiausių spalvų, dydžių fejerverkai numargino visą nakties dangų ir privertė išsižioti net didžiausius skeptikus.

Įdomūs faktai apie Prince‘ą

Prince‘as yra vegetaras. 2006-aisiais už gyvūnų teises kovojanti organizacija PETA jį išrinko seksualiausiu pasaulio vegetaru.

Prince‘o balso diapazonas yra labai platus, taip pat jis žinomas dėl savo akį rėžiančių pasirodymų ir ryškių kostiumų.

Žurnalas „Rolling Stone“ Prince‘ui skyrė 27-ąją vietą visų laikų garsiausių atlikėjų šimtuke.

2001-aisiais Prince‘as tapo religinės organizacijos „Jehovos liudytojai“ nariu.

Žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad nuo 2005-ųjų Princeui reikia dvigubos klubo persodinimo operacijos, tačiau jam ji negali būti atlikta, nebent būtų atliekama be kraujo, mat Jehovos liudytojai nepripažįsta kraujo perpylimo. Kalbama, kad tokių sveikatos bėdų Prince‘as turi dėl savo pomėgio ant scenos šokti avėdamas aukštakulnius. Tiesa, vėliau užsienio spauda rašė, kad tokie gandai gali būti perdėti, mat atlikėjas yra guvus. Gdynėje jis taip pat nevengė pašokti.

Prince‘as muzikanto karjerą pradėjo nuo 1976-ųjų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką