Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 13d. 10:18

Sinage debiutinį albumą pristato su nuotraukomis, darytomis senu žaidimų kompiuteriu

„Sinage“
Asmeninio albumo nuotr. / „Sinage“

Atlikėjas Sinage (dar žinomas kaip Karolis Čepas) triukšmingais sintetiškais garsais įsiveržia į muzikinę erdvę, jungdamas industrinį skambesį ir „rave“ muzikos formas.

Debiutinis albumas „Labirintas“ (https://sinage.bandcamp.com/album/labirintas) pasakoja istoriją apie tolimą mums nepažįstamą Beribį Miestą, kuriame žmonės gyvena pamiršę, ką reiškia mąstyti patiems, būti smalsiems, klausti ir tobulėti.

Tai laikotarpis, kai viskas kontroliuojama. Ne visi patenkinti tokia būtimi, bet jų tiek mažai, kad tai visai nėra reikšminga. Mūsų herojus – paprastas vaikinas, kuris patiria pokyčius ir pabunda iš svaigaus miego, turėdamas ambicijų kurti geresnį pasaulį. Įveiksi labirintą – pakeisi pasaulį.

Ne vienerius metus kurtas albumas atspindi visą Sinage muzikinės kūrybos kelią, pažintis su įvairiausiais muzikos žanrais ir pasaulio idėjomis. Jaunas atlikėjas neslepia, kad jį ypač įkvėpė pastarųjų poros metų įvykiai pasaulyje – arabų pavasaris (revoliucijos ir perversmai Egipte ar Libijoje), Ukrainos konfliktas.

Asmeninio albumo nuotr./„Sinage“
Asmeninio albumo nuotr./„Sinage“

Tai stipriai paveikė pasaulio suvokimą ir įkvėpė kurti istorijas apie diktatorišką Beribį Miestą ir pastangas sukilti. „Nuo tada, kai perskaičiau Dž. Orvelo knygą „1984-ieji“, negalėjau pamiršti to baisaus pasaulio, kilo baimė pakliūti į tokią valstybę. Tą nemalonų jausmą išlieju savo muzikoje“, – teigia autorius. Turbūt dėl šios priežasties albume yra perdainuojama populiari daina „The Hanging Tree“ iš naujausio „Bado žaidynių“ filmo, vaizduojančio kovą prieš viską kontroliuojančią valdžią.

Sinage kuria kitaip, tarsi kovodamas prieš diktatūrinį režimą muzikoje, apribotą kanono ir vienodo garso. Kaip teigia pats kūrėjas, mažos revoliucijos neleidžia jokiai sistemai suvienodėti ir viską kontroliuoti. Sinage idėjas puikiai atspindi ir specialiai šio albumo pristatymui skirtos nuotraukos, padarytos su mums iš vaikystės pažįstamais žaidimų kompiuteriais „Game Boy“.

Kadaise buvusi mažiausia skaitmenine kamera pasaulyje, dabar „Game Boy Camera“ tikriausiai būtų laikoma pirmu asmenukėms skirtu fotoaparatu.

Taip pat visi, nemokamai atsisiuntę albumą „Labirintas“ iš Sinage bandcamp paskyros, gaus ne tik 13 muzikos kūrinių, bet ir mažą knygutę, atskirą vizualų meno kūrinį, kuriame detaliau pasakojama albumo istorija. Netrukus bus galima įsigyti ir riboto tiražo CD diską bei gerbėjų laukia pirmieji „Labirinto“ pristatymai gyvai. Daugiau informacijos galite rasti atlikėjo puslapyje – https://www.facebook.com/SinageCorps

Temos: 1 Muzika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką