Dabar populiaru
Publikuota: 2016 balandžio 7d. 13:01

„Sirenos“ perdainavo legendinį meilės himną: „Žinome, kad bus klausimų, kur krūtinė, kur kelnaitės“

Grupė „Sirenos“
Asmeninio albumo nuotr. / Grupė „Sirenos“

Kai už lango bunda gamta, o širdį šildo pirmieji pavasario saulės spinduliai, popmuzikos atlikėjų duetas – Alvyda Chmelevskytė ir Renata Klimaitytė, savo klausytojams pristato perdainuotą meilės himną.

„Sirenoms“ patinka senoms dainoms įpūsti naujo, muzikinio vėjo, tad ir šį kartą nusprendė pasižvalgyti į praeitį ir perdainavo grupės „Hiperbolė“ legendinę dainą – „Sugrįžk“.

Ričardas Bartusevičius, Lietuvos muzikantas, dainų autorius („Laužai“, „Kai nieko neturi“, „Vandens ženklai“), vienas iš grupės „Hiperbolė“ įkūrėjų, patikėjo merginoms savo legendinį meilės „Sugrįžk“ kitomis spalvomis perteikti jaunimui.

Grupės archyvo nuotr./Renata Klimaitytė ir Alvyda Chmelevskytė
Grupės archyvo nuotr./Renata Klimaitytė ir Alvyda Chmelevskytė

„Esu vyresnės kartos atstovas, man gali patikti ar nepatikti, bet smagu, kad pasirinkote būtent šią dainą, neabejoju, kad savą klausytoją turės visi šios dainos variantai“, – pozityviai į ieškojimų labirintus palydėjo dainos autorius Ričardas Bartusevičius.

Taigi, jau ne kartą padedamos geriausio Lietuvos aranžuočių virtuozo, prodiuserio, grupės „Ego“ lyderio Karolio Šliažo, šiuolaikiškai perdavusios jaunajai kartai ne vieną legendą („Pamiršk mane“, „Laukų gėlė“, „Juoda orchidėja“) „Sirenos“ ėmėsi darbo.

Žinome, kad sulauksime klausimų, kur nuogumas, kur krūtinė, kur kelnaitės. Viskas gerai, jie vietoje, po rūbais.

„Beveik kiekvienas žinome, ką reiškia įsimylėti iki mažiausios savo kūno ląstelės, vieni skaudžiai, beprotiškai, galbūt be atsako, kiti pakiliai ir laimingai, vienaip ar kitaip tas jausmas toks stiprus, toks galingas, lyg chemija. Taigi, šio jausmo „o aš taip myliu, aš taip myliu“ improvizacijas kompanijos „Love to Foto“ savininkė Aistė Varškevičienė sudėjo į oficialų dainos vaizdo klipą“, – kalbėjo Alvyda Chmelevskytė.

„Mums gera, kai mūsų draugai ir mūsų vaikai dainuoja tai, ką dainavo mūsų tėvai. Žinome, kad sulauksime klausimų, kur nuogumas, kur krūtinė, kur kelnaitės, dainos vaizdo siužete. Viskas gerai, jie vietoje, po rūbais. Puikiai suprantame, kad scenai reikia visko – ir balso, ir išvaizdos, ir dar daug kitų dalykų, bet labiau už viską reikia žinojimo, kur kada ir ką naudoti. Čia sudėjome jausmą, patirtį, moteriškumą, nuoširdumą“, – pasakojo Renata Klimaitytė.

„Mylėkime, nebūkime pikti, nebūkime pilki, šypsokimės, juk visada svarbiausia gera nuotaika! O savo gerbėjus kviečiame į artimiausius koncertus Druskininkuose, Pasvalyje, Alytuje“, – sakė dainininkės.

VIDEO: Sirenos - Sugrįžk (Hiperbolė) Official video 2016

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

02:08
01:11
02:10

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką