Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 22d. 10:28

„Snow arenos“ dešimtmečio proga – SEL koncertas

SEL koncertas Druskininkų „Snow arenoje“
Žydrūno Borodico ir Eriko Ovčarenko nuotr. / SEL koncertas Druskininkų „Snow arenoje“
Jau šį savaitgalį žiemos pramogų kompleksas „Snow arena“ švęs savo 10 metų veiklos jubiliejų. Ypatingai paminėti šią progą kviečiami visi slidinėjimo mėgėjai ir Druskininkų miesto svečiai, rašoma pranešime spaudai.

Rugsėjo 24-25 dienomis Druskininkuose vyksiančių miesto turizmo dienų metu vienintelėje Lietuvoje uždaroje slidinėjimo arenoje bus galima slidinėti už specialią kainą, teigiama žiniasklaidai išplatintame pranešime.

Tačiau linksmybių netrūks ir ne tik norintiems pasimėgauti sniego trasa. Penktadienio vakare gimtadienio vakarėlį užkurs bene populiariausias Lietuvos muzikos atlikėjas – SEL. Arenos prieigose 21 valandą prasidės nemokamas jo koncertas.

O švęsti tikrai yra ką: per 10 metų „Snow arenoje“ apsilankė daugiau nei milijonas žmonių iš daugiau nei 50 valstybių. Be to, ši arena tapo namais net ir profesionaliems Lietuvos sportininkams, besirengiantiems įvairioms nacionalinėms ir tarptautinėms varžyboms. Nuo pat arenos atidarymo, joje organizuojama įvairi fizinį aktyvumą skatinanti veikla, vyksta treniruotės, stovyklos, varžybos ir kiti renginiai.

Žydrūno Borodico nuotr./Druskininkų „Snow arena“
Žydrūno Borodico nuotr./Druskininkų „Snow arena“

Slidinėjimo kalnų slidėmis bei snieglentėmis mokomi ir Druskininkų moksleiviai – dalis jų fizinio ugdymo pamokų vyksta būtent ant sniego. Nuo 2020 metų arenoje slidinėjimo mokomi ir aplink Druskininkus gyvenantys kaimiškųjų bendruomenių nariai.

Anot arenai vadovaujančio Aivaro Kadziausko, vaikų treniruotės, skatinimas išbandyti ir susidomėti slidinėjimu bei sportininkų treniruotėms sukurta šiuolaikiška infrastruktūra suteikia vilties, kad po kelerių metų Lietuva galės džiaugtis pajėgiais sportininkais.

Žydrūno Borodico nuotr./Druskininkų „Snow arena“
Žydrūno Borodico nuotr./Druskininkų „Snow arena“

„Įgyta patirtis ir pasaulinė praktika leidžia tikėtis, jog kryptingai dirbant ateityje turėsime nemažą būrį gerų kalnų slidininkų ir snieglentininkų,“ – sakė A.Kadziauskas. „Analogiškos uždaros slidinėjimo trasos, pastatytos Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje ir Prancūzijoje, padėjo išugdyti didelio meistriškumo sportininkus dalyvaujančius Pasaulio taurės varžybose.“

Populiarinant slidinėjimo sportą, arenoje prieš 2 metus vyko Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos kartu su tarptautine slidinėjimo federacija organizuotos varžybos. Jose įvairaus amžiaus grupėse (nuo 6 iki 70 metų) dalyvavo nuo 60 iki 260 dalyvių.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:09:17
00:37
17:27

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką