Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 10, 08:27

Šokių muzikos duetas W.I pristato naują dainą „Aš ateinu“

Prieš pusę metų duetas W.I pristatė dainą „Mano garsuose“, kuri sulaukė gerų vertinimų ir klausytojų bei kolegų palaikymo. Tai dueto narius Viktorą Woop ir Ievą Lapinskaitę paskatino toliau ieškoti naujų sprendimų ir šiandienai atlikėjai pristato naujausią savo dainą ir vaizdo klipą „Aš ateinu“.
Duetas W.I
Duetas W.I / Asmeninio albumo nuotr.
Temos: 3 Muzika Dainos Šokis

„Labai džiaugiamės, kad mus palaiko klausytojai bei draugai ir mums pavyksta įrodyti, kad ir elektroninė šokių muzika gali gerai skambėti su lietuviškais žodžiais.

Šį kartą nusprendėme pamėginti prie viso to pridėti ir klasikinės muzikos instrumentus bei dainą „paskaninti“ gyvais smuikų garsais. Tikimės, kad mums tai pavyko ir klausytojams šis naujas mūsų darbas patiks“, – sakė muzikos prodiuseris ir saksofonistas Viktoras Woop.

Daina „Aš ateinu“ yra apie vidinį norą nebesislėpti, tikėjimą savimi bei ateitimi. Ir apie mus pačius.

„Mums svarbu, kad mūsų kūryba „vežtu“ mus pačius. Kiekvieną kartą dirbdami studijoje, bandome sukurti kažką naujo, įdomaus, kitokio. Ir svarbiausia, kad mes patys su kiekviena daina patobulėtume. Tikimės, kad su šia daina mes palypėjome dar vienu laipteliu aukštyn“, – apie dainą ir kūrybinį procesą sakė dainos teksto autorė bei atlikėja Ieva Lapinskaitė.

Duetas W.I su komanda dainai nufilmavo ir klipą, kuris kupinas spalvų, geros energijos ir nevaržomos laisvės jausmo.

Klipas ir daina:

VIDEO: W.I - Aš Ateinu

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką