Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 14d. 10:13

„Solo ansamblis“ pristato dainą „Dansingas“: kūrinio tekstas suprantamas bet kurioje šalyje

„Solo ansamblis“
„Solo ansamblis“

Po kūrybai skirtos žiemos grupė „Solo ansamblis“ pristato kūrinį „Dansingas“, kurį kovo pabaigoje pristatys ir koncerte Vilniaus publikai. Singlas tęsia ketverto kuriamą „liūdnojo šokio“ žanrą. Melomanams pristatomas „Dansingas“ yra kūrinys plačiąja prasme – kartu su daina internete pristatoma fotografės Laimos Stasiulionytės nuotraukų serija, o laikui bėgant singlas ketina atgimti ir kitose medijose.

Naujasis singlas iš pažiūros sukonstruotas visai paprastai – kūrinio tekstą sudaro 27 atskiri žodžiai. Dainoje jie virsta elektroninėmis ritmo mašinomis ir gitaromis apipintais kodais, globaliais simboliais, kurie gali būti suprantami bet kurioje pasaulio vietoje.

„Savo kūryba mes nuolat skatinam klausytoją kurti ir mąstyti. Kūrinyje neutraliai, su vienoda meile ir be didaktikos išdėliojome simbolius, kurie lygiavertiškai sudėti į eilę. Nė vienas neišskiriamas, tad klausytojas gali sukurti, kas jam yra „Dansingas“.

Naują dainą galite išgirsti ČIA.

Džiaugiamės partneryste su fotografe Laima Stasiulionyte, kurios fotografijos padeda kurti dainoje vartojamų žodžių legendą. Šis kūrinys atgims ir kitomis formomis, bet apie tai dar būtinai pranešime“, – apie kūrinį kalba grupės nariai.

Asmeninė nuotr./„Solo“ ansamblis
Asmeninė nuotr./„Solo“ ansamblis

Kovo pabaigoje Vilniaus klube „Kablys“ įvyks singlo ir vinilo pristatymui skirtas to paties pavadinimo koncertas „Dansingas“. Juo grupė pradės koncertinį „liūdnųjų šokių“ sezoną. Aukščiausios kokybės pasirodymus rengianti ir vis naujų formų ieškanti grupė pristatys naujus garsus ir sprendimus. Kartu pasirodyti „Solo ansamblis“ pakvietė žanriškai artimus atlikėjus iš Italijos – „Boot & Tax“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką