Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 16d. 12:33

„Sostinės dienų“ šeštadienio koncerte – staigmena Lietuvos publikai: pasirodys ypač mėgstamos grupės

„Beissoul & Einius“
Dmitry Komissarenko nuotr. / „Beissoul & Einius“

Paskutinį vis dar lepinančios vasaros šeštadienį, rugpjūčio 31 dieną, Katedros aikštę užlies lietuvių publikai puikiai pažįstamos ir itin pamėgtos užsienio bei lietuvių atlikėjų grupės. Vilniaus širdį privers smarkiau plati kosmopolitų kompanija, kurią vienija vitališkas ir stilistiškai margas laužytų ritmų, drum'n'bass, flamenko, balkanų ir kitokios „world“ muzikos bei energingo klubinio skambesio mišinys – tai grupė „N.O.H.A.“. Po šios grupės koncerto į didžiąją „Sostinės dienų“ sceną Katedros aikštėje žengs populiarusis lietuvių elektroninės muzikos duetas „Beissoul & Einius“.

Į Lietuvą vėl sugrįžtančios tarptautinės grupės „N.O.H.A.“ („Noise of Human Art“) komandoje – šeši skirtingų šalių (JAV, Vokietijos, Čekijos) muzikantai ruošiasi itin ryškiomis spalvomis praturtinti festivalio muzikinę paletę ir ugningai pradėti šeštadienio didžiojo koncerto programą.

VIDEO:
VIDEO: n o h a-dive in your life

Amerikiečių dainininkės Kaia‘os Brown vitališkas balsas kartu su nenuspėjamo temperamento reperiu, hiphopo atlikėju MC Chevy (JAV) susirinkusią publiką žada užlieti didžiule energija. Nė vieno abejingo klausytojo nepaliekančios grupės „N.O.H.A.“ dainos („Tu Café“, „Dive in your life“, „Pijama“ ir kt.) tapo pasauliniais hitais ir yra laukiamos daugelyje pasaulio šalių. Tad „Sostinės dienų“ antrąjį vakarą, rugpjūčio 31 d., šeštadienį, Katedros aikštėje laukiamas tikras „world“ ir „drum'n'bass“ muzikos šėlsmas.

VIDEO: N.O.H.A. - Amaneciendo
VIDEO: Pijama - NOHA

Šeštadienio vėlyvą vakarą, nuo 22 val., Katedros aikštėje karaliaus elektroninės muzikos novatoriai, kurių įvaizdis ir unikali fantazija sužavėjo milijonines „YouTube“ auditorijas.

Tai – ekstravagantiškas duetas „Beissoul & Einius“, priversiantis kiekvieną kartu nerti į neaprėpiamas akustines erdves. Šių atlikėjų koncertinių gastrolių maršrutai driekiasi per didžiausius Europos muzikos festivalius, o jų išskirtiniai pasirodymai aprašomi pasauliniuose mados ir meno žurnaluose, tokiuose kaip „Vogue“, „Design Scene“, „OOBMAG“, „FGUK Magazine“, „Forbes“, „MMscene“, „’Nvrmind“.

VIDEO: Beissoul & Einius - Adopted Child Of Love / Lyric Video /

„Beissoul & Einius“ muzika skamba ne tik Lietuvos didžiosiose koncertinėse arenose, jų kūrybą pripažino tokios kompanijos kaip „Warner“, „Sony“, „Universal“, kurių atstovai lietuvių duetą įtraukė į reikšmingiausių pasaulio kūrėjų 50-tuką. Atlikėjai bendradarbiauja ir su užsienio menininkais, pavyzdžiui, kaukių meistru Bobu Bassetu, kurio idėjomis naudojasi grandai – nuo grupės „Metallica“ iki „Givenchy“ mados namų.

VIDEO: Beissoul & Einius - Kaip tu ir sakei (Official Video)

„Beissoul & Einius“ – elektroninės muzikos duetas, kurio pasirodymai sukelia auditorijai euforijos ir nesvarumo būseną.

VIDEO: Beissoul & Einius - Innocent Black Coffee (Official Video)

„Sostinės dienų 2019“ šeštadienio, rugpjūčio 31 d., koncertai Katedros aikštėje – 21 val. N.O.H.A. (JAV, Vokietija, Čekija) ir 22 val. „Beissoul & Einius“. „Sostinės dienos 2019“ vyks rugpjūčio 30 – rugsėjo 1 dienomis. Ne tik šis, bet ir visi kiti festivalio koncertai nemokami. Išsamesnė informacija apie festivalį čia.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką