Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2020 sausio 17d. 13:57

Stano ir Deivydas Zvonkus sugrįžta: apdainavo R.Daškevičiaus ir OG Version „meilės istoriją“

Deivydas Zvonkus ir Stano
R. Adžigausko nuotr. / Deivydas Zvonkus ir Stano

Stano ir Zvonkaus duetas sugrįžta. Satyrinės dviejų kompozitorių dainos visada sulaukdavo didžiulio visuomenės susidomėjimo. Vyrai apdainavo Karbauskio ir Kildišienės santykius, Tapiną, Petrą Gražulį. Šį kartą Stano ir Zvonkus pristato dainą apie socialinius tinklus drebinančią meilės istoriją tarp Remigijaus Daškevičiaus (FSG) ir Dominyko Ježerio (OG Version).

Tačiau kaip pabrėžiama žiniasklaidai išplatintame pranešime, kompozitoriai nesigilina į painius meilės reikalus.

„Šį kartą lietuvių reperių tekstus pabandėme įvertinti iš lituanistinės pusės. Patirties šioje srityje turime – Stano neseniai netgi knygą parašė. Pasirinkome į nuožmią kovą dėl moters stojusių Og Version ir FSG naujausių dainų tekstus“, – pasakoja D.Zvonkus ir Stano atsiųstame pranešime spaudai.

Išgirskite Stano ir Deivydo Zvonkaus kūrinį (įspėjame, kad jame yra necenzūrinės leksikos):

„Norėjome surasti sakinių su kalbos ar sintaksės klaidomis. Tiesą sakant, neradome sakinių be klaidų. Kai kur mintys pateikiamos taip, kad prasmės ar logikos ieškoti teko ilgai. Labiausiai įstrigusias frazes išanalizavome, pritaikę savo įgimtus repavimo sugebėjimus.

Labai „džiaugiamės“, kad Lietuvos jaunimas savo kūryboje nenumoja ranka į lietuvių kalbą. Globalėjančiame pasaulyje neišpasakytai svarbu saugoti ir puoselėti mūsų tautos kultūrinę savastį. Iš FSG ir OG Version kūrybos būsimosios kartos mokysis žodžio ir minties dėstymo meno gimtąja kalba. Netgi jei autoriams atrodo, kad „Žmonės nesupras“, – šmaikštauja kūrinio autoriai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką