Dabar populiaru
Publikuota: 2017 vasario 6d. 10:23

Buvusi „Studentė“ Rūta Žilionytė po ketverių metų grįžo į sceną – nori atgaivinti muzikinę karjerą

Rūta Žilionytė
Raimundo Adžgausko nuotr. / Rūta Žilionytė

Buvusi merginų grupės „Studentės“ narė Rūta Žilionytė savo aktyvią karjerą pristabdė prieš ketverius metus. Tuomet daugelis stebėjosi ir spėliojo, kas nutiko, kad sėkmingai drauge su kitomis grupės narėmis daugybę metų koncertuose dalyvaudavusi, įvairiuose TV projektuose pasirodydavusi atlikėja nusprendė padaryti pauzę.

Spėliota ir apie konfliktus grupėje, tačiau iki galo taip ir nebuvo atskleista, kas iš tiesų nutiko. Praėjus ketveriems metams, kai niekas nebesitikėjo R.Žilionytės išvysti scenoje, žinoma mergina žada nustebinti daugelį. Dainininkė atnaujino savo karjerą, jau aktyviai padirbėjo įrašų studijoje ir po keleto dienų pasirodys koncerte. Neilgai trukus gerbėjai turėtų sulaukti ir naujų kūrinių.

Rūtos karjera prasidėjo vos ketverių ir truko apie 20-imt metų. Pramokusi dainuoti, ji buvo atrinkta pasirodymus rengė grupėje „Mokinukės“, vėliau karjerą tęsė grupėje „Studentės“, kol galiausiai prieš ketverius metus pristabdė aktyvią karjerą.

„Buvo labai keista, kad niekas nebevyksta, niekur nebedalyvauju. Per savo karjeros piką buvau įpratusi gyventi labai intensyviai, tačiau ir pristabžiusi karjerą, turėjau keletą bendrų koncertų su Irūna ir Mariumi, taip pat su tomis pačiomis „Studentėmis“, nors grupė jau nebeegzistavo. Būdavo, kad kažkas kažkur pakviesdavo padainuoti, vedama gerų prisiminimų, nuvykdavau pakoncertuoti, būdavo tikrai smagu, tačiau visą laiką jaučiausi taip, tarsi man kažko labai trūksta, ilgėjausi scenos, repeticijų, dainavimo, koncertų, TV filmavimų. Tai buvo mano gyvenimas, toks gyvenimo būdas yra mano dalis. Viskas staiga dingo. Nors veiklos netrūko, mokiausi ir daug dirbau, tačiau giliai širdyje ilgėjausi šių dalykų. Labai norėjau grįžti“, - pasakojo į sceną sugrįžtanti R.Žilionytė.

Rūta Žilionytė
Rūta Žilionytė

Prieš keletą savaičių Rūta žiniasklaidoje pastebėjo straipsnių apie grupės DAR ieškomas naujas nares ir ilgai nedvejojusi nusprendė susisiekti su grupės lyderiu Arvydu Martinėnu-Vudžiu. Mergina jį puikiai pažinojo iš anksčiau, todėl supratusi, kad gali tapti rimta pretendente, labai apsidžiaugė.

„Na ir viskas taip susiklostė, kad dalyvavau atrankoje ir man pasisekė“, - apie sugrįžimą kalbėjo naujoji grupės DAR narė.

Pokalbio metu Rūta minėjo, kad tuo metu, kai buvo nuspręsta pailsėti nuo aktyvios koncertinės veiklos, ją ėmė lankyti mintys apie įdėta darbą per du dešimtmečius ir pastangas siekiant dainininkės karjeros. Prisiminus laikus, kai „Mokinukės“, o vėliau ir „Studentės“ buvo viena geidžiamiausių grupių Lietuvoje, atlikėjai į galvą vis ateidavo minčių apie sugrįžimą. Anot pašnekovės, nors ir norėjosi grįžti, tačiau vis nebuvo tinkamų progų, ji pati nebuvo labai iniciatyvi, o solo karjera R.Žilionytei nebuvo labai aktuali. Tačiau Rūtos ilgai neapleido nuojauta, kad vis dėlto ateis diena, kai atsiras naujų galimybių.

„Nors nuo pačios atrankos iki šiandienos laiko praėjo ne tiek ir daug, tačiau mes jau spėjome nemažai nuveikti. Spėjome įrašyti dainų, kiek perklausiau, rezultatas man atrodo džiuginantis“, - kalbėjo ji.

„Kol kas neplanuoju nei tuoktuvių, nei vaikų, todėl esu atvira naujai patirčiai ir idėjoms. Nesinori sėdėti vienoje vietoje – norisi tik judėti pirmyn, visapusiškai tobulėti. Buvo atėjęs laikas, kai norėjosi šiek tiek atitrūkti nuo visko, pailsėti, tačiau dabar jaučiu, kad atėjo metas scenai. Esu įpratusi prie komandinio darbo, o muzikinė grupė yra būtent ta vieta, kurioje aš matau save. Komandinio darbo principai man yra net labai priimtini, esu laiminga galėdama būti man naujos grupės dalimi. Man tai teikia malonumą ir didelį džiaugsmą. Tai mėgstamiausias laisvalaikio užsiėmimas, vienas malonumas“, - mintimis dalijosi pašnekovė.

Tuo metu pats Vudis taip pat tikino besidžiaugiąs, kad Rūta – itin profesionali, du dešimtmečius scenoje praleidusi dainininkė, mačiusi ir šilto, ir šalto, nebijanti rimto darbo ir į šią veiklą žiūrinti rimtai.

Grupė DAR: Arvydas Martinėnas-Vudis, Rūta Žilionytė ir Algirdas Grudinskis-Grūdas
Grupė DAR: Arvydas Martinėnas-Vudis, Rūta Žilionytė ir Algirdas Grudinskis-Grūdas

„Mes kaip tik tokios narės ir ieškojome. Rūta atitiko mūsų keltus reikalavimus, ji tikra profesionalė, todėl tikrai labai džiaugiamės, kad panoro prisijungti prie mūsų“, - kalbėjo Vudis.

Pirmoji prisijungusi prie grupės DAR – dainininkė Jovita Vaicekauskaitė. Ji yra lankiusi muzikos mokyklą, vėliau mokėsi vokalo, yra baigusi bakalauro studijas Vilniaus kolegijoje, įgijo muzikinio teatro specialybę, pagal studijų kryptį Jovitą galima laikyti miuziklų aktore. Ji yra dalyvavusi daugybėje muzikinių TV projektų, yra buvusi dainininkės Ingos Valinskienės pritariančiąja vokaliste, daugybę sezonų dirbo LRT „Auksiniame balse“ pritariančiąja vokaliste. J.Vaicekauskaitė taip pat ir pati kuria dainas.

J.Vaicekauskaitei muzikos pasaulis yra savas ir artimas, ji yra sukaupusi daug patirties, todėl tikisi, kad prisijungimas prie grupės DAR taps svarbiu karjeros etapu.

Grupė DAR: Arvydas Martinėnas-Vudis, Rūta Žilionytė, Jovita Vaicekauskaitė ir Algirdas Grudinskis-Grūdas
Grupė DAR: Arvydas Martinėnas-Vudis, Rūta Žilionytė, Jovita Vaicekauskaitė ir Algirdas Grudinskis-Grūdas

Jai antrina ir R.Žilionytė. Paklausta, kokių lūkesčių turi naujam karjeros etapui, R.Žilionytė sakė kol kas besidžiaugianti jau vien tuo, kad pavyko atnaujinti dainininkės karjerą. Ji tikino esanti nusiteikusi rimtai dirbti, ir padaryti viską, kad pavyktų pradžiuginti DAR gerbėjus.

Pirmasis koncertas, kuriame grupė DAR pasirodys su naujomis narėmis J.Vaicekauskaite ir R. Žilionyte jau suplanuotas. Vasario 10-ąją Vudis, Grūdas, R.Žilionytė ir J.Vaicekauskaitė koncertu pradžiugins Druskininkų publiką. Neilgai trukus planuojama pristatyti ir naują dainą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką