Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 13d. 20:42

Su „Happyendless“ kurį laiką nebekoncertuojantis Saulius Prūsaitis ramina gerbėjus: grupės jis nepaliko

„Happyendless“
Grupės archyvo nuotrauka. / „Happyendless“

Lietuvos muzikiniame pasaulyje vis garsiau aidint kalboms, kad grupės „Happyendless“ lyderis Saulius Prūsaitis atsiskyrė nuo kolektyvo ir ėmė muzikuoti tik savarankiškai, patys grupės muzikantai tokią informaciją neigia: „Happyendless“ ir Sauliaus bendra veikla šiuo metu tėra laikinai sustabdyta – S.Prūsaitis niekur nepabėgo ir svarstomi nauji grupės planai.

Prieš kelerius metus vieną muzikinį hitą po kito kepusi grupė „Happyendless“ jau kuris laikas gerbėjų nebekviečia į koncertus. Nepasirodo ir televizijos eteryje, negroja renginiuose, kurių metu bendra scena įprastai dalinasi dešimtys Lietuvos atlikėjų. Užtat „Happyendless“ lyderio Sauliaus Prūsaičio solinio pasirodymo praėjusią savaitę klausėsi sausakimša Vilniaus Šv.Kotrynos bažnyčia, netrukus Vilniuje nuskambės ir antras jo solinis pasirodymas. Grupės gerbėjai sukluso: ar S.Prūsaitis paliko „Happyendless“?

Patys „Happyendless“ muzikantai susirūpinusius skuba nuraminti – S.Prūsaitis tebėra grupės vokalistas, ir nors „Happyendless“ muzikinė veikla išties stabtelėjo, netrukus ji įsibėgės iš naujo.

Pijaus Vyčo nuotr./„Happyendless“
Pijaus Vyčo nuotr./„Happyendless“

Kūrybinė pauzė

„Šiuo metu tiesiog esame padarę kūrybinę pauzę. Kūrybiški žmonės tokias pauzes padaro. Mes turėjome savų darbų, Saulius rūpinosi soline karjera – visi su savais reikalais“, – Žmonės.lt sakė „Happyendless“ narys Andrius Kauklys. Anot jo, „kūrybinės pauzės“ pradžią galima būtų skaičiuoti nuo paskutinio albumo „Cinema“ išleidimo – 2011-ųjų.

Vis dėlto nors naujų grupės veiklos rezultatų kol kas ir nematyti, A.Kauklys tikina, jog sakyti, kad „Happyendless“ dabar nieko neveikia, nebūtų teisinga. „Negalima taip sakyti, nes šiuo metu mes tiesiog nieko nedarome. Tačiau grupėje viskas yra taip, kaip ir visada buvo – šiandien, pavyzdžiui, kartu su Sauliumi pietavome. Tikrai nesipykstame ir viskas tarp mūsų gerai. Tegul žmonės šneka, ką nori“, – gandus, kad „Happyendless“ paliko S.Prūsaitis, neigė jis.

Atskleidė ir šį tą daugiau. „Rudenį planuojame išleisti naują singlą, tačiau dar nenoriu prisišnekėti“, – sakė A.Kauklys.

Pijaus Vyco nuotr./Grupė „Happyendless“
Pijaus Vyco nuotr./Grupė „Happyendless“

Grupės nepaliko

Panašiai Žmonės.lt pasakojo ir pats S.Prūsaitis. „Šiuo metu mes nei kuriame, nei repetuojame, nei koncertuojame. Tačiau turime sutarimą, kad kol kažko naujo neišleisime, tol ir būsime reikalus pristabdę. Ir aš, ir kiti grupės nariai turi krūvas veiklų, daug užsiėmimų, todėl tokia stadija dabar ir yra“, – paaiškino grupės lyderis, patikinęs, kad grupė pastaruoju metu dažniau susitinka ir aptaria, kad reiktų imtis veiklos.

Paklaustas apie naują singlą, kurį minėjo A.Kauklys, S.Prūsaitis nenorėjo daugžodžiauti: „Kalbamės apie tokius dalykus. Tačiau kol tokio singlo neturiu, nieko ir negaliu sakyti.“ S.Prūsaitis taip pat patikino, kad „Happyendless“ jis nepaliko: „Niekad tokių kalbų, kad būtume išsiskyrę, negirdėjau, nes niekam nesu taip sakęs.“

Paklaustas, ar solinė jo programa nekiša kojos grupės veiklai, S.Prūsaitis patikino, kad viskas čia aiškiai atskiriama: „Į viską žiūriu paprastai: jei turėjau šiek tiek daugiau idėjų, kurios, mano nuomone, netinka „Happyendless“ repertuarui, jas išreiškiau savarankiškai. Daug minčių galvoje susikaupė, kurias išvaliau kurdamas.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./„Happyendless“
 
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką