Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 13, 09:40

Su „X faktoriumi“ atsisveikino dar vienas talentas: pasirodymas neįtikino žiūrovų

Muzikinis projektas „X faktorius“ artėja prie pabaigos – kas kartą su čia pasirodančiais dalyviais atsisveikinti tampa vis sunkiau. Ir vis dėlto kiekvieną sekmadienį projektą palieka dar vienas be galo talentingas atlikėjas. Šįkart scenoje paskutinįkart pasirodė Sauliaus Urbonavičiaus-Samo auklėtinė Airidija.
Airidija
Airidija / V.Domkutės/Fotodiena nuotr.

Mažiausiai žiūrovų palaikymo sulaukė grupė „Aquarium de Clara“ ir Airidija. Dalyviams atlikus išlikimo dainas, teisėjai balsavo lygiosiomis. Už Airidiją balsavo S.Urbonavičius-Samas ir Marijonas Mikutavičius, o už „Aquarium de Clara“ – Saulius Prūsaitis ir Justė Arlauskaitė-Jazu. Laidos vedėjams atskleidus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad projekte lieka „Aquarium de Clara“. Grupė sulaukė 1378 balsų, tuo tarpu Airidija – 1131 balso.

Šįkart „X faktoriuje“ skambėjo dalyvių dievukų dainos. Pirmoji į sceną žengė Airidija. Mergina sulaukė pagyrų dėl dainos atlikimo ir choreografijos. „Jaučiausi, kaip MTV pasirodyme. Ateinate ir padarote taip, kad nebėra, ką pasakyti. Buvo tobula“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu.

O štai antrieji pasirodę „Aquarium de Clara“ sulaukė kritikos – teisėjams ne itin patiko dainos pasirinkimas ir atlikimas. „Ši daina geriausiai skamba įraše, ją sudainuoti yra sunku“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu.

„Esate ta komanda, kuri stebina. Šiandien stebuklas neįvyko. Gal dėl dainos pasirinkimo... Šokio dalis nebuvo tokia stipri. Reikėtų, kad šiame etape pasirodymas būtų tvirtesnis“, – sakė M.Mikutavičius.

V.Domkutės/Fotodiena nuotr. /„X faktorių“ paliko Airidija
V.Domkutės/Fotodiena nuotr. /„X faktorių“ paliko Airidija

R. Guido iš teisėjų išgirdo pagyras – teisėjai tikino, kad reperis pasirodė puikiai ir demonstravo pasitikėjimą savimi. „Atrandi savo stilistiką, randi gerą energetinį pasiskirstymą“, – sakė S.Urbonavičius-Samas.

Luka turėjo įtikinti savo mokytoją S. Urbonavičių-Samą, kad šis jai leistų sudainuoti Whitney Houston hitą. Ir vis dėlto pasirodo, kad stengdamasi išsikovoti šį kūrinį, ji neklydo. Po pasirodymo teisėjai plojo atsistoję... Tokio reginio nebuvo jau seniai!

„Tai – pats geriausias tavo pasirodymas, jis vertas superfinalo. Viskas buvo tobula“, – gyrė S.Prūsaitis.

„Noriu padėkoti tau už kantrybę ir atsidavimą. Esi savo vietoje, esi gimusi dainuoti“, – pagyras žėrė J.Arlauskaitė-Jazzu.

V.Domkutės/Fotodiena nuotr. /„X faktorių“ paliko Airidija
V.Domkutės/Fotodiena nuotr. /„X faktorių“ paliko Airidija

Grupė „Mando“ pasirodė puikiai. Duetas vėl juda tinkama kryptimi! „Matėsi, kad ši daina jums labai brangi. Nuo pirmos laidos buvote aukštumoje, o po to buvo visaip. Šiandien suskambėjote tvirtai, be jūsų superfinalo neįsivaizduoju“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu.

„Jei norite po projekto koncertuoti, turite turėti dainų, kurios išjudina publiką“, – sakė S.Urbonavičius-Samas.

Įspūdingu dizainerio Egidijaus Rainio įvaizdžiu pasipuošusi Gabija atliko Australijos atlikėjos Sia hitą – publika ir teisėjai plojo atsistoję. Scenos profesionalai negalėjo pagyrų ir komplimentų. „Ši daina taip gerai išryškino tavo galimybes“, – sakė S.Urbonavičius-Samas.

„Tai buvo tokia begalinė jėga... Esi man kažkas antgamtiško. Tavo balsas, asmenybė yra paveikiausias dalykas. Esi man labai artima“, – kalbėjo J.Arlauskaitė-Jazzu.

Merginų roko grupė „Bloom“ surengė tikrą šventę – teisėjai žėrė komplimentus. „Svarbiausia, kad už jus balsuotų“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu. „Esate nuostabios. Vokalistė „kriokia“ tarsi gerklėje būtų kibiras vinių. Taip ir turi būti atliekama daina“, – sakė M.Mikutavičius, kurį žiūrovai išvys „X faktoriuje“, sekmadienį 19.30 val. per TV3 ir TV3 Play.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką