Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 11, 11:05

Susivienijo alternatyvios muzikos atlikėjai A.Gecevičius ir „Garbanotas“ vokalistas

Alternatyvios muzikos kūrėjai – būgnininkas, muzikos prodiuseris Adas Gecevičius ir psichodelinio roko ir indie folkroko grupės „Garbanotas“ vokalistas Šarūnas Joneikis, šiame duete prisistatantis Šaruko vardu, pristato prieš daug metų gimusį kūrinį „Nukrito saulė“. Šiam kūriniui režisierius Benas Ąžuolas Šarka sukūrė ir nostalgišką vaizdo klipą.
Adas Gecevičius ir psichodelinio roko ir indie folkroko grupės „Garbanotas“ vokalistas Šarūnas Joneikis, šiame duete prisistatantis Šaruko vardu, pristato prieš daug metų gimusį kūrinį „Nukrito saulė“
Adas Gecevičius ir psichodelinio roko ir indie folkroko grupės „Garbanotas“ vokalistas Šarūnas Joneikis, šiame duete prisistatantis Šaruko vardu, pristato prieš daug metų gimusį kūrinį „Nukrito saulė“ / Domanto Gasiūno nuotr.

„Adas yra šio mūsų muzikinio susitikimo autorius. Vieną 2017 ar 2016 metų rudenį jis pasikvietė mane į savo studiją, užleido instrumentinę „Nukrito saulė“ versiją ir sakė: Šaruk, padainuok kažką, kas ant širdelės. Pamenu, kad eilutės „Nukrito saulė paskutinė, paskendo tamsoje vaikai“ jau kurį laiką sukosi mano mintyse, tai jas ir padainavau, o tada, tikriausiai, rudeninės nuotaikos vejamos, atsirado ir kitos eilės. Tai taip ir atsirado ši poetinė mantra, primenanti 90 – tųjų Džordžą. Kažkaip taip susikūrė šis mūsų duetas, per nukritusią saulę“, – apie kūrinio gimimą pasakoja vienas iš autorių Š.Joneikis.

Domanto Gasiūno nuotr./Adas ir Šarukas – „Nukrito saulė“
Domanto Gasiūno nuotr./Adas ir Šarukas – „Nukrito saulė“

Melodingas ir sentimentalus kūrinys išties primena 90 – uosius, o vaizdo klipas nukelia į nostalgiškus prisiminimus. Rimčiausių pasaulio perkusijos gamintojų vertinamas ir net jų kompanijų veidu laikomas būgnininkas bei muzikos prodiuseris Adas atviras – ilgą laiką norėjosi šiam kūriniui sukurti vaizdo klipą, todėl šiandienos premjera labai maloni.

VIDEO: Adas ir Sarukas - Nukrito Saulė

„Šis kūrinys yra ypatingas tuo, kad tai mūsų pirmas pabandymas kartu sukurti kūrinį. Gavosi visiškas vaikystės hitas, kurio neturėjau vaikystėj, o labai norėjau. Kūrybinis procesas buvo labai smagus, tiek kuriant, tiek filmuojant klipą. Šis kūrinys išleidžiamas iš naujo kartu su vaizdo klipu, nes jau seniai prašėsi vaizdo ir pagaliau ta proga išaušo“, – pasakoja alternatyvios muzikos kūrėjas Adas.

Adas Gecevičius ir Šarūnas Joneikis subūrė išskirtinio muzikos skambesio duetą. „Nukrito saulė“ yra pirmasis singlas iš artėjančio kūrėjų mini albumo. Šie talentingi atlikėjai yra skirtingų muzikos žanrų atstovai, tačiau susibūrę sukūrė tikrai įdomų šokių muzikos projektą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką