Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 6d. 00:31

Svečių apnuodyti nepavyko (nuotraukos)

N.Pareigytė džiaugėsi turėjusi proga pasilinksminti naujojo "Biplan" albumo pristatymo koncerte.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / N.Pareigytė džiaugėsi turėjusi proga pasilinksminti naujojo "Biplan" albumo pristatymo koncerte.

Ketvirtadienio vakarą albumą „Nuodai. p.s. lyg paskutinį kartą“ pritačiusi grupė „Biplan“ į koncertą priviliojo šimtus žmonių.

Dar prieš naujojo albumo pristatymo koncertą „Biplan“ vyrukai apsilankė naujienų portalo 15min.lt konferencijoje. Skaitytojų klausiami, ar jų dainos naujajame albume klausytojus turėtų veikti lyg nuodai, vyrukai juokavo: „Turėtų... Bet kokio poveikio tie nuodai, mes dar nežinome. Tikimės apnuodyti liaudį“, – juokavo muzikantai.

Panašu, kad apnuodyti susirinkusiųjų nepavyko, mat „Biplan“ koncerto pasiklausyti sugūžėjo ne tik artimiausi draugai, bet ir visas būrys gerbėjų, kurie sėkmingai linksminosi. Salė buvo sausakimša. Keli kalbintieji vakarėlio svečiai apie naujojo „Biplan“ albumo pristatymo renginį atsiliepė trumpai ir aiškiai, panašu, kad apsinuodiję taip pat nebuvo. „Labai nuoširdus koncertas, ramesnio stiliaus muzika“, – kalbėjo „Biplan“ gerbėjai.

Tarp didelio būrio svečių pasiklausyti „Biplan“ atvyko ir grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė, dainininkė Edilija Šliauderienė-Iš stiklo, parlamentaras Linas Karalius-Ezopas su drauge Gintare Gurevičiūte, žurnalistas ir muzikantas Arnoldas Lukošius, Martynas Starkus, Vytaras Radzevičius.

Daugelis susirinkusiųjų renginyje pasigedo tamsiaplaukės „69 danguje” dainininkės Karinos Krysko. Mat mergina yra drauge su „Biplan“ įrašiusi bendrą dainą „Aš be tavęs ne aš“ bei nusifilmavusi šios dainos vaizdo klipe.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

RESTA 2019

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką