Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įvertinkite: „The Roop“ pristato dvi dainos „In My Arms“ versijas

„The Roop“ singlo viršelis
Asmeninio albumo nuotr. / „The Roop“ singlo viršelis
Šaltinis: 15min
0
A A

„The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius sako, kad vis populiarėjančiai grupei snausti nėra kada. Norai ir svajonės pasiekiamos tik nenuilstamai ir tikslingai dirbant. Dar vienas svarbus laimės faktorius- suklupus reikia būtinai išsiaiškinti to priežastis ir žengti toliau. Norai ir svajonės mūsų rankose, bent taip tvirtai mano „The Roop“ nariai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Asmeninio albumo nuotr./„The Roop“
Asmeninio albumo nuotr./„The Roop“

„Man buvo visada smalsu, kaip kūrinį gali performuoti kiti. Šis noras išsipildė“, – sakė Vaidotas.

„The Roop“  dainai „In My Arms“, remiksus sukūrė du labai skirtingi kūrėjai. Internete jau įkeltas vaizdo įrašas, kuriame galima pamatyti kaip viskas vyko.

VIDEO: THE ROOP - In My Arms - The Story Behind The Remixes
Asmeninio albumo nuotr./Vilius Tamošaitis-GeraiGerai
Asmeninio albumo nuotr./Vilius Tamošaitis-GeraiGerai

„Remiksą sutikau sukurti, nes pasirodė įdomi daina ir ką daro „The Roop“, daro kokybiškai“ – sakė Vilius Tamošaitis-GeraiGerai.

„Pasakyčiau taip, kad „The Roop“ yra jauna grupė, bet ne jauna. Tik ką išėjo į eterį, bet visi yra savo srities profesionalai“ – Viliui pritarė ir „Name-free“ narys Linas Šimkus.

Asmeninio albumo nuotr./ „Name-free“
Asmeninio albumo nuotr./ „Name-free“

Tvirti žingsniai tikslų link

Šiuo metu „The Roop“ vaikinai intensyviai repetuoja ir ruošiasi pirmiesiems pasirodymams. Visi, kurie norės pamatyti „The Roop“ gyvai, galės tai padaryti jau birželio mėnesį, Vilniuje vyksiančioje „Kultūros naktyje“.  

Vasaros pirmasis mėnuo bus įdomus ir tuo, kad grupė planuoja išleisti EP albumą ir pristatyti dar vieną naują vaizdo klipą.

„Kol gyvenime kaltinau aplinką ir blogą orą, tol mažai kas sekėsi. Kol rodžiau pirštu į kitus, tol nemačiau savęs. Labai džiaugiuosi, kad įvyko vidinis lūžis. Visada lengviau burbėti ir nuleisti rankas. Taip daro apie 95 procentai žmonių. O likusieji 5 procentai keičia pasaulį. Be abejo, pradeda tai daryti nuo savęs“, – mintis dėstė Vaidotas.

Neatsitiktinai ir naujausioje dainoje „In My Arms“ yra paliečiama ši tema. Grupė kviečia pažiūrėti vaizdo įrašą ir pasiklausyti naujausio kūrinio ir jo remiksų. Pavasaris jau atvyko į Lietuvą, laikas naujoms šviežioms mintims.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką