Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 29d. 12:21

Trilerį primenantis naujasis EveBei klipas: „Dirbome kaip vampyrai“

EveBei klipo akimirkos
Stopkadrai / EveBei klipo akimirkos
Evelina Beivydaitė, daugeliui geriausiai žinoma už šešias savaites „Power Hit Radio“ topuose išsilaikiusį kūrinį „Tyli mergaitė“, grįžta su nauju ir energingu skambesiu. Naujausio kūrinio „Dingo“ muzikiniame klipe atlikėja pasirodo visai kitokiame amplua. Anuomet EveBei matėme močiutės vaidmenyje, o šįkart ji – greičio ir adrenalino kupiname siužete.

Kūrinys „Dingo“ apjungia, atrodytų, labai skirtingus elementus: jo tekstas yra apie gražius ir ilgai puoselėtus, tačiau nutrūkusius santykius, tuo tarpu muzika – energinga ir greita elektronika, o klipas primena veiksmo filmą.

VIDEO: EveBei - Dingo

Vis dėlto, pasak dainos autorės, tarp viso to slypi subtilus ryšys.

„Gyvenime nutinka visko, yra ir tokių dalykų, kurie gali sugriauti ir labai tvirtą dviejų žmonių ryšį. Tokiais momentais išgyvenama įtampa nė kiek nenusileidžia trileriui, kokį pavaizdavome klipe. Kurdama šią daina visada mačiau tokį vaizdinį – naktinės miesto gatvės, greitis, mašinų gaudynės. Ji man nuo pat pradžių turėjo trilerio prieskonį“, – pasakoja dainos autorė.

Klipas virto trumpametražiu filmu

Nors „Dingo“ gimė dar iki karantino pradžios, šis laikotarpis klipo filmavimo planus apvertė aukštyn kojomis. Dėl galiojusių apribojimų negalėjusi naudotis didelės komandos pagalba, atlikėja nusprendė pažiūrėti į tai kūrybiškai, o visą klipą nufilmuoti dviese.

„Nesitikėjome, kad tai pareikalaus tiek laiko, o muzikinis klipas virs trumpametražiu filmu. Užtrukome apie tris mėnesius, o mūsų darbas priminė klipo nuotaiką – viskas vyko labai intensyviai. Dirbome kaip vampyrai – naktimis važinėjome po Vilniaus ir Kauno gatves, o dienomis tūnojome viduje ir montavome nakties vaizdus“, – juokiasi Evelina.

Evelina ne tik dainuoja, bet ir pati montuoja klipus. Ji yra ir daugiau kaip pusę milijono peržiūrų „Youtube“ kanale turinčio singlo „Tyli mergaitė“ klipo montažo autorė. Atlikėja sako, kad ją žavi ne tik muzika, bet ir klipai, kurie atskleidžia kūrėjų gebėjimą muzikines idėjas perteikti vizualiai. Vis dėlto vien savo jėgomis surežisuoti ir sumontuoti visą klipą nuo pradžių iki galo buvo didelis iššūkis.

Ranką pridėjo ir Jurijus Veklenko

Atlikėja atskleidžia, kad originali dainos versija, prie kurios ji dirbo kartu su prodiuseriu Faustu Venckumi, buvo visai kitokio stiliaus. Tačiau netikėta mintimi pasidalino kūrinį išgirdęs Jurijus Veklenko – jis ir pasiūlė išbandyti drum‘n‘bass skambesį. Ši idėja dainai taip tiko, kad ilgainiui Evelina nebegalėjo įsivaizduoti jos skambant kitaip.

„Turbūt ne vienas vairuodamas naktį yra bent trumpam įsijautęs į veiksmo filmo scenarijų, o šis žanras tokiai nuotaikai labai tinka. Stilistiškai tai turbūt labiausiai išsiskirianti daina visame albume, tačiau jų visų skambesys labai skirtingas. Džiaugiuosi, kad muzika man leidžia atskleisti skirtingas emocijas ir dalintis jomis su klausytojais“, – sako Evelina Beivydaitė.

Debiutinį albumą ruošianti atlikėja naujais kūriniais klausytojus žada nudžiuginti jau visai netrukus. Ji užsimena, kad kita daina bus, ko gero, didingiausiai skambantis jos kūrinys ir yra vienas jos pačios mėgstamiausių.

VIDEO: EveBei - Tyli Mergaitė

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:09:17
00:37
17:27

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką