Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 23d. 18:23

TV projektuose išgarsėjusi Karolina Rastenytė pristato debiutinės dainos klipą

Karolina Rastenytė
Jokūbo Širvinsko nuotr. / Karolina Rastenytė
Po ilgos tylos 22 m. druskininkietė, Donato Montvydo „Eurovizijos“ pritariančioji vokalistė Karolìna grįžta su pirmąja savo soline daina – „Nepaleisk“.

Atlikėja labai džiaugiasi, kad beveik metus laiko „brandintas“, gilią ir pozityvią žinutę skleidžiantis kūrinys, pagaliau išvydo dienos šviesą.

„Ši daina yra apie audrą naktyje, t.y mūsų apmąstymus, svajones, baimes, užklumpančias nakties metu. Tuo pačiu tai lyg priešprieša su savimi, bet ir „flow“ gyvenime atradimas, tarytum balanso ieškojimas. Baisu, bet norisi jausti. Svarbiausia nepaleisti savo svajonės, nepaisant visų sunkumų kelyje.

Jokūbo Širvinsko nuotr./Karolina Rastenytė
Jokūbo Širvinsko nuotr./Karolina Rastenytė

Šią dainą parašiau sau, kaip dainoje dainuojama, „kai laikas muš 5 minutes po 3 val., niekas nelaikys kaip mintys mano, negaliu nuraminti audros, kurią sukeliu”, staiga, atsikėlusi vidury nakties, supratau, kad tai bus mano pirmoji solinė daina – sau, apie save, kad visuomet prisiminčiau, kodėl tai darau ir kiek man daug tai reiškia.

Parodžius prodiuseriui Artiomui Penkevičiui, nusprendėme ją užauginti kartu. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent jį. Artiomas kantriai dirbo su manimi ir padėjo perkelti mano mintis į muziką“, – apie dainos atsiradimo istoriją pasakoja dainininkė.

„Nepaleisk“ dainos klipą režisavo, muziką ir žodžius rašė Karolina Rastenytė, aranžuotę kūrė Artiomas Penkevičius. Vaizdo klipo operatorius – Jokūbas Širvinskas, asistavo Iveta Balčiūtė.

Įvertinkite:

VIDEO: Karolìna - Nepaleisk (Official Music Video)

Karolìna – profesionali vokalistė, „Lietuvos balso“ 2015 m. TOP 8 finalistė, 2016 m. „Eurovizijos“ pritariantysis vokalas, projekto „Mes Vieno Kraujo“ 2018 m. finalistė, daugelio tarptautinių konkursų laureatė bei „Grand Prix“ laimėtoja. Šiuo metu savo muzikines žinias gilina Anglijos širdyje Londone įsikūrusiame „British and Irish Modern Music Institute“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Temos: 2 Muzika Dainos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

02:40
01:06:56
10:24

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką