Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 17, 10:18

Ukrainiečių iniciatyva: perdainavo „LT United“ hitą „We are the winners“

Nesibaigiant karui Ukrainoje, šios šalies gyventojai bando kovoti ne tik ginklu, bet ir menu bei muzika. Neseniai ukrainiečių muzikantai perdainavo „LT United“ hitą „We are the winners“.
Ukrainos muzikantai sudainavo „Ми переможці, Україна“
Ukrainos muzikantai sudainavo „Ми переможці, Україна“ / Stop kadras

Susibūrę Ukrainos muzikantai sudainavo „Ми переможці, Україна“ – tai reiškia „Mes nugalėtojai, Ukraina“.

Apie ukrainiečių iniciatyvą savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pranešė vienas iš „LT United“ įkūrėjų, dainininkas Andrius Mamontovas.

„Tik prasidėjus karui, su manimi susisiekė Ukrainos muzikantai ir paprašė leidimo padaryti ukrainietišką LT United dainos versiją.

Slava Ukraini !!!“, – rašė A.Mamontovas.

Jis taip pat pasidalijo ukrainietiška dainos „We are the winners“ versija, kurią, apsirengę tautiniais drabužiais ir pasipuošę nacionaliniais simboliais, atliko Ukrainos muzikantai.

VIDEO: Ми переможці, Україна ( cover LT United)

Prasidėjus karui Ukrainoje, savo eurovizinę dainą perdainavo ir pati grupė. Vietoje „We are the winners of Eurovision“ jie dainavo: „You are the winners, Ukraina“, o „So, you gotta vote, / Vote, vote, vote, vote for the winners“ pakeitė į „So, we gotta fight / Fight, fight, fight, fight for the freedom“.

Į naują dainos versiją jie įterpė ir kitų aktualių frazių, taip pat kultiniu tapusį ukrainiečių „palinkėjimą“ Rusijos kariniam laivui.

VIDEO: LT United - Ukraina

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką