Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 04, 15:51

Ukrainos grupė įrašė dainą su Edu Sheeranu: klipe – vaizdai iš fronto linijos

Populiari ukrainiečių grupė „Antytila“ susivienijo su muzikos žvaigžde Edu Sheeranu. Taip gimė daina, kurios klipas iš dalies buvo nufilmuotas ir įrašytas karo fronte.
Edas Sheeranas, grupė „Antytila“
Edas Sheeranas, grupė „Antytila“ / Stopkadras, Vida Press nuotr.

„Antytila“ yra viena didžiausių Ukrainos muzikos grupių, tačiau prasidėjus Rusijos karui prieš jų šalį muzikantai sustabdė savo muzikinę veiklą, kad galėtų prisijungti prie kariuomenės.

Už pirmadienį drauge su Edu Sheeranu išleistą dainą surinktos pajamos bus skirtos pagalbai Ukrainos žmonėms, rašo BBC.

„Edas jaučia tą skausmą, užuojautą ir empatiją Ukrainos žmonėms“, – BBC sakė grupės lyderis Tarasas Topolya.

Atlikėjas teigė, kad dainos žodžiai buvo sukurti tuo metu, kai jis kaip medikas tarnavo fronto linijoje Borodiankoje.

Į vakarus nuo sostinės Kyjivo esančią Borodianką buvo užėmusios Rusijos pajėgos, kurios paliko miestą smarkiai apgriautą. Vėliau Ukrainos kariai susigrąžino šią teritoriją.

Sukūrę dainos žodžius, grupės nariai taip pat nusifilmavo būdami fronto linijoje Charkive.

„Mes tiesiog sustojome vidury kelio ir dainavome ten, vidury niekur“, – sakė T.Topolya.

Pamatykite:

VIDEO: Ed Sheeran – 2step ft Antytila [Official Video]

Grupė „Antytila“ dar labiau išgarsėjo tada, kai paskelbė jau daugiau nei milijoną kartų peržiūrėtą vaizdo įrašą, kuriame siūlėsi per tiesioginį ryšį koncertuoti Ukrainai paremti skirtame koncerte Birmingeme.

Tiesa, koncerto, kuriame dalyvavo ir E.Sheeranas, organizatoriai atsisakė šio pasiūlymo dėl grupės sąsajų su kariuomene. T.Topolya teigė, kad dėl to E.Sheerano komanda galiausiai pasisiūlė bendradarbiauti su grupe.

„Tai jau padidino informuotumą apie padėtį Ukrainoje ir šis procesas tęsiasi, – kalbėjo T.Topolya. – Labai džiaugiuosi, kad garsus dainininkas palaiko ukrainiečius“.

Muzikantas pridūrė: „Edas Sheeranas, jo komanda ir kiti supranta, kad mums reikia pagalbos ir paramos, jog išgyventume ir laimėtume. Ir aš esu už tai labai dėkingas.“

Grupė teigia, kad šiuo metu atsisakė koncertų, kad galėtų tarnauti fronte.

„Kai tavo namams gresia pavojus, turi juos ginti. Privalai kažką daryti, - tikino T.Topolya. – Daug žmonių savanoriauja arba daro ką nors kita, kad apgintų mūsų šalį. Mes taip pat nusprendėme prisidėti.“

„Antytila“ narys taip pat padėkojo Jungtinės Karalystės žmonėms už paramą ir paragino pradėti diskusijas apie tai, kaip buvo leista kilti karui.

„Noriu, kad žmonės Jungtinėje Karalystėje išgirstų mano žodžius. Turime kalbėti apie karo priežastis, o ne tik apie pasekmes“, - sakė jis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką