Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 3d. 17:10

Unikalioje pakrantėje – Palūšės Valtinėje, skelbiamas vasaros sezono atidarymas

Palūšės Valtinė
Dovydo Cicėno nuotr. / Palūšės Valtinė
Jau šį šeštadienį, Lūšių ežero pakrantėje, Ignalinos rajone įsikūrusioje „Palūšės Valtinėje“ skelbiamas vasaros sezono atidarymas, kuriame, jau tradicija tapęs vasaros pradžios koncertas su „Baltuoju Kiru“.

„Praėjusios vasaros sezonas „Palūšės Valtinėje“ buvo išties pilnas įspūdžių ir mes neketiname sustoti!“, – kalba „Palūšės Valtinės“ šeimininkas, festivalių „Bliuzo naktys“ ir „Galapagai“ prodiuseris – Algirdas Barniškis-Blėka.

Jis pasakoja, kad šį sezoną, šį įspūdingą gamtos kampelį kvies atrasti vėl ir vėl iš naujo.

„Tikiu, kad poilsiaujančius Ignalinos rajone vėl stebinsime net tik skirtinga, kokybiška muzikine programa, atsinaujinančiu maisto meniu, bet jau dabar galiu pasakyti, kad pagaliau į mūsų organizuojamus koncertus atvykusiems žmonėms iš toliau galėsime pasiūlyti ir nakvynės vietas, mūsų kartu su partneriais kuriamoje „Palūšės kopoje“, – džiaugiasi Blėka.

Tautvydas Paulius Augustinas – „Baltojo Kiro“ koncertą čia surengs jau trečiąjį kartą. Kasmet čia vasaros sezono atidarymui atvykstantis atlikėjas teigia, kad Palūšė yra beprotiškai graži vieta su ypatinga gamta ir ežeru, kuriame ne kartą teko plaukioti. Prieš koncertus Lūšių ežero pramogomis dažnai pasimėgaujantis atlikėjas kviečia susitikti ir šį šeštadienį.

„Palūšės Valtinė turi labai nestandartinį koncertinį „vaibą“, visada smagu čia groti. Būtinai susitikime!“, – sako Tautvydas.

Jorigės Kuzmaitės nuotr. /Palūšės Valtinė
Jorigės Kuzmaitės nuotr. /Palūšės Valtinė

Prieš kelerius metus Ignalinos rajone esančioje Lūšių ežero pakrantėje, festivalio „Galapagai" organizatoriai pakvietė į atnaujintos erdvės „Palūšės Valtinės" atidarymą. Iki tol buvusiame valčių pastate įsikūrė ne tik Lietuvos ir užsienio keliautojus džiuginanti maitinimo vieta, tačiau būtent čia ant Lūšių ežero buvo pastatyta ir muzikos scena, kuri veikia kiekvieną vasaros savaitgalį, kviesdama į žymiausių Lietuvos atlikėjų koncertus.

2020 metų vasarą linguojančioje scenoje ant vandens pasirodymus surengė „The Roop“, Jazzu, Vidas Bareikis, Humoro klubas, Mantas Bendžius, Gabrielė Vilkickytė, Alina Orlova, Freestarz, įspūdingai buvo paminėta Mindaugo karūnavimo diena, kuomet ant Lūšių ežero buvo ištiesta rekordinė 15 metrų ilgio Lietuvos vėliava, vasaros įkarštyje buvo surengtos ir savadarbių plaukimo objektų varžybos.

Jorigės Kuzmaitės nuotr. /„Baltasis Kiras“
Jorigės Kuzmaitės nuotr. /„Baltasis Kiras“

Čia atvykę poilsiautojai galėjo mėgautis ne tik kultūrine, muzikine programa, tačiau ir vandens pramogomis su valtimis, irklentėmis ar pasiplaukiojimais, čia pat pakrantėje esančiais ir kitais pramoginiais laivais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:17
02:19
01:30

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką